Hasło , którego nie podowałem?

Witam,

Scaliłem pliki program Total Tomander gdy chce wypakować teraz zescalony plik .rar wyskakuje hasło ? Skąd mam wziąć to hasło >?

Ściągałeś Total Commander z kilku częściach? Przecież jego ściąga się w jednym pliku .exe

http://www.dobreprogramy.pl/Total-Comma … 12316.html

Z tego linku co dałeś mam Totala :wink: Mi chodzi o to że niby jakim cudem hasło się robi ? Skąd mam wiedzieć jakie ono jest ?

U mnie nie ma żadnego hasła - instaluje się pięknie, przed chwilą sprawdziłem. Jesteś pewny, że z tej samej strony ściągnąłeś?

Cedar , jemu chyba chodzi o to że scalił TC jakieś archiwum RAR a nie wie jakie hasło do niego :wink:

No bo żadnego hasła nie dawałem a hasło się zrobiło :wink:

Napisz jeszcze raz, ale po polsku co ściągnąłeś z jakiej strony.

Człowieku nie nabijasz postów :

Pobrałem Total Comander od was i mam pliki 001 / 009 w partach do zescalenia zaznaczam 1 i coś tam w pierwszej zakładce aby zescaliło wchodzę do folderu w którym zescaliło i jest tam plik .rar chce go wypakować a tu hasło do wypisania wyskakuje ;/

Postów nie nabijam, licznik mnie nie interesuje.

Na stronie Vortalu Total Commander jest w postaci pliku .exe a nie w jakiś “partach”

Chyba, że chodzi Ci o scalenie innych plików za pomocą TC? Jeśli tak, to ktoś ten plik zabezpieczył hasłem i do właściciela pliku musisz zgłosić się o hasło.

Chcesz mieć poradę to pisz precyzyjnie o co Ci chodzi.

A jak masz pliki 001 do 009 to nie masz hasła żadnego?

@Cedar facepalm.gif

Nie mam żadnego hasła i pobieram z oficjalnej strony ale jest to w partach dla tych którzy mają słaby internet i jest to do zescalenia ?

Podaj, skąd ściągnąłeś pliki.

A potrzebujesz to scalać? Może je po prostu rozpakuj za pomocą Winrar’a albo 7-zipa.

A jak na prawdę potrzebujesz tego w jednym archiwum, to rozpakuj i spakuj znowu. :wink: