Hasło na dysk?

jest jakiś program zeby zrobić hasło na dysk zeby nikt nie mógł się wbić na ten dysk ?

mozesz dokladniej.Nie ma hasla na sam dysk :-o

Mozesz ustalic haslo na samym poczatku zeby mozna bylo wlaczyc komputer.

Mozesz to zrobic w BIOS’ie.

ale mi chodzi zeby nie mógł nikt wchodić na dysk i jak kliknie na niego to wyskakuje zeby wpisać hasło jest taki program ?

Nie ma.

Poniewaz jesli nie mogl bys wejsc na dysk to niemoglbys wlaczyc calego systemu operacyjnego.

Jesli ci zalezy zeby ktos nie mogl wlaczyc komputera to zrob haslo spod BIOS’a.

Z takim programem ktorego wymagasz jak narazie sie nie spotkalem.

Przykro mi :frowning:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=597&t=59

Wiesz jesli chodzi o to żeby w Windowsie nie dalo sie wejśc na jakąs partycje, bo tak z twojego postu wywnioskowałem, to możesz urzyć programu Steaganos Safe, tworzy wirtualny sejf, jakby nową wirtualną partycje opatrzoną haslem dostepu

nie ma jakiś ubocznych skutko ten program dla windowsa ?

nie ma

Nie ma skutków ubocznych.

Uzyj lepiej hasło na folder, przenies wazne dane do folderu i załóż na to hasło. Z tego co pamietam to był Lock folder albo folder-lock, uzywalem tego troche i spisało sie, ale zalezy gdzie hasło zakladasz, rób to przez moj komputer jesli sie zdecydujesz bo jak przez menedzera plików to i tak bedzie mozna wejść, ale jak wlaczysz i wyłaczysz przez moj komputer to bedzie gicio. pozdrawiam, tylko nie instaluj folder-lock wlasnie sobie usunalem moje tajne dane aktualizowane od 2 miesiecy, i chyba zaraz oskarze tych sukinsynów za ten program, na szcescie mam kopie sprzed 2 m-cy na plycie.

weź pod uwagę jedną rzecz - jak ci “sypnie system” możesz mieć problemy z odzyskaniem danych !!