Hasło w bios


(Mdod) #1

Da się jakoś ominąć hasło w biosie? bo brat ustawil i trza jakos obejsc tylko nie wiem jak(koledze ustanowil haslo). jakis programik na dyskietce czy cos


(GP1600) #2

Spróbuj może haseł uniwersalnych. :slight_smile:


(lazikar) #3

Proponuje poczytać:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... B3o+biosie

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi ... light=bios

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... B3o+biosie :smiley:


(Neone1) #4

Proponuje reset biosu , czy to przez zworke czy bateryjke:). Później tylko poustawiac wszystko lub załadować ustawienia biosu (load optimal settings lub load best preformancesettings) :smiley:


(Lolto) #5

ludzie ale wy sie znacie. wystarczy wyjąć baterie z płyty głownej odeczekac z 5sec potem znowu ją włożyć i haslo zniknie.


(S Man1) #6

ry4N no przecież neone zapisał, że można to zrobić poprzez wyjęcie bateryjki, więc sorry, ale nie bardzo rozumiem Twojej riposty, zwłaszcze że zacytowałeś wypowiedź neone :smiley:


(lazikar) #7

Wystarczy poczytać moje linki aby się o tym dowiedzieć. :?


(pysiu) #8

na niektórych płytach znajduje się odpowiednia zworka resetująca bios i wtedy hasło można skasować


(Golden Finger) #9

Postaraj się cztać posty ze zrozumieniem ich treści, a tak się składa, że Ci, którzy napisali porady w sprawie resetu BIOS, npisali to poprawnie.

Należy się im pochwała, iż nie zareagowali "ostro" na Twoje pisanie, tak więc więcej rozwagi i uwagi w stosunku do innych. :twisted:

Pozdrawiam 8)


(Mdod) #10

sprubuje hasle uniwersalnych z linka lazikara ale od razu mowie ze w gre nie wchodzi grzebanie w komputerze(w obudowie) i najlepiej to zeby bylo tak aby nie kasowac tego hasla:) tylko zeby za kazdym razme shakowac:) bios zeby wejsc a jak brat przyjdzie to niech uzyje swoejgo hasla:) chodzi o to zeby on nie wiedzial ze ktos wlaczl komputer innym sposobem

a moze da sie zobaczyc w rejestrze to haslo jhak juz sie wejdzie to komputera? (brat wlacz mu nie kiedy komputer zeby se pogral)