Hasło w połączeniu sieciowym

Witam.

Mam problem z połączeniem przez otoczenie sieciowe. Sprawa wygląda tak: są 3 PC i każdy ma zainstalowany system Win 7 ustawienia Centrum sieci i udostępniania na wszystkich PC są takie same, grupa robocza ta sama. PC1 i PC2 do sieci podłączone są przez kabel do modemy orange a PC3 łączy się bezprzewodowo.

Wszystkie komputery udostępniają katalogi w otoczeniu sieciowym. PC1 i PC2 oraz PC2 i PC3 mają wzajemnie dostęp do katalogów sieciowych natomiast gdy na PC1 chcę zobaczyć udostępniony katalog z PC3 to wyświetla mi się okno “Wprowadzanie hasła sieciowego”.

Jak to naprawić?

post-103605-0-02877300-1395233185_thumb.

Centrum sieci i udostepniania --> Zmien zaawansowane ustawienia udostepniania --> tam w dom lub praca badz w publiczny zaznacz -> Wyłacz udostępnianie chronione hasłem.

Na wszystkich komputerach mam tak ustawione. To musi być inna przyczyna.

załóz sobie takih samych uzytkowników z odpowiednimi hasłami na kazdym z komputerów i nadaj im prawa

Nie tworzysz czasem grupy domowej, zamiast grupy roboczej?

Na PC 3 była sieć domowa zamiast firnowa a na PC 1 ustawiona na sieć publiczną i też zmieniłem na firmową. Pozostałe ustawienia zmieniłem na takie same jak na komputerach które się widzą i nadal wymaga hasła.

Ja się pytałem o grupy, nie o sieci.