Hasło WiFi HP F4580

Witam,

Mam następujący problem: Zakupiłem wczoraj drukarkę hp f4580, sprytnie założyłem hasło do drukarki (na wifi) i hasło nie wiadomo czemu nie działa. Już nie ważne że podaję właściwe hasło, a ono nie działa i czego już próbowałem. Chciałbym się dowiedzieć po prostu jak zresetować to hasło. Może jakiś reset ustawień drukarki czy coś w tym stylu? Bardzo tego potrzebuję, bo często muszę zmieniać ustawienia sieci z której korzysta drukarka, a bez hasła jest to możliwe tylko poprzez przeinstalowanie sterowników…

Mam nadzieję, że dobry dział xD

Caps Lock?

a w jakim trybie działasz ? rozumiem że ad-hock ? zainicjowałeś sieć w drukarce ?? trza było przez lapa :stuck_out_tongue_winking_eye: szukaj w dokumentacji

może wystarczy odinstalować oprogramowanie na kablu i jeszcze raz zainstalować (zainicjować podłączenie przez wifi).

Caps nie bo wklejam z pliku gdzie zapisałem je wcześniej. Skopiowałem je jak zakładałem, a chwilę później to samo hasło wciąż skopiowane już nie działało. Reinstalacja sterowników nic nie daje. Ustawienia są jak w routerze zapisane na urządzeniu, a nie w komputerze. I potrzebuje zrobić hard reset - a właściwie w drukarkach to się nazywa cold reset. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć jak to się robi w tym urządzeniu. [HP F4580]

Dodane 10.10.2010 (N) 23:19

Okej, problem rozwiązany. Znalazłem - jakby ktoś był ciekawy: “przytrzymac wcisniety cancel button i tym samym czasie krotko przycisnac wireless button”.

Temat do zamknięcia.