Hasło

(Hi Res) #1

Co tu wiele pisać... Skad wziąć hasło, takie które pozwoli mi sciągać programy z waszej strony http://www.dobreprogramy.com?

(pysiu) #2

poco ci hasło tu sie bez tego ściąga hasło to jest tylko jak jestes zarejstrowanym użytkownikiem na forum i tyl :):):):slight_smile:

(Hi Res) #3

Możliwe, spróbuj ściągnąć to

http://dobreprogramy.com/programy/nero6011pl.zip

...

(pysiu) #4

spróbowałem i dalej twierdze ze hasło nie potrzebne ale moze coś u ciebie jets w konfiguracji nie tak

(system) #5

Ja również próbowałem i u mnie wszystko OK. :smiley:

Pozdrawiam :slight_smile:

(system) #6

Kolo ma rację z tym hasłem!

Powyższy link już się pobiera ale ja mam teraz ten sam problem z hasłem do pobrania RegCleanera 4.3.0.780 z vortalu.

CZY ZAINTERESOWAŁBY SIĘ TYM PROBLEMEM JAKIŚ ADMIN???

(Hi Res) #7

Ja nie twierzę że link nie działa, odnośnij jest dobry lecz do pobrania pliku jest potrzebne hasło.

(fiesta) #8

ile raz ci już mówią że do pobierania pików ze strony dobre programy nie jest potrzebne żadne hasło! !!

(system) #9

Chciałbym stwierdzić, że przy pobieraniu niektórych programów, bądź spolszczeń takowych, istotnie wyskakuje monit o podanie nazwy i hasła.Mam zainstalowana przegladarkę IE6 i DAP do ściagania plików.Podpowiedźcie co może być nie tak. Dzięki.

(Kleksik) #10

niekoniecznie, równie dobrze może być założony filtr, który dopuszcza określoną liczbę użytkownikow pobierających, a powyżej monituje o log&pswd (co świadczy o sporej poczytelności vortalu). Robi to się w celu zapewnienia odpowiedniej przepustowości (tak, żebyś nie musiał pałować się z transferem 0,0005kbps), ewentualnie ograniczenie hardware'owe (mało wydajny serwer).

(system) #11

Widzę że, nie do każdego dociera to co ja piszę i to co napisali inni.

Jeżeli na prawdę są osoby które nie mają problemu ze ściągnięciem tego pliku ( http://dobreprogramy.com/programy/nero6011pl.zip), prosze o wyslanie go mi na skrzynkę hi-res@o2.pl lub przez Gadu-Gadu 2318024.

(pysiu) #12

juz posłałem na skrzynke

(Krogulec) #13

Witam wszystkich!

Rzeczywiście od wczoraj mogły nastąpić przejściowe problemy z dostępem do części plików udostępnionych na naszym serwerze. Łącze gwarantuje nam dużą przepustowość, nawet przy tak dużej liczbie czytelników vortalu jak obecnie. Powody takiego zjawiska opisuję poniżej:

Problemem nękającym nas w ostatnim czasie jest gwałtowny wzrost stron, które linkują do plików umieszczonych na naszym serwerze. Efektem jest wolniejsze niż dotychczas ściąganie się plików (choć i tak jeszcze szybkie). Aby ograniczyć to zjawisko chcemy wspólnie z naszym sponsorem, firmą XENIUM, założyć taką blokadę na serwerze aby pliki mogli pobierać tylko rzeczywiści użytkownicy vortalu (a nie "pasożyty" :wink: ). Testujemy teraz kilka możliwych rozwiązań i stąd te problemy....

Wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszamy. Obecnie wszystko już działa poprawnie. Kolejne próby będziemy starali się robić w godzinach nocnych.

Na koniec dodamy tylko, że nie będziemy na pewno wprowadzać tak uciążliwych rozwiązań jak np. maksymalna ilość użytkowników, którzy w danym momencie mogą pobierać plik (tak jak np. CHIP) czy ograniczanie trasferu "po równo" na każdego z użytkowników. Chcemy aby wszystko było tak jak dotychczas.

(Krogulec) #14

Serwer na którym umieszczony jest nasz vortal "pociągnałby" jeszcze pewnie i z kilkadziesiąt takich serwisów. Łącze (dzięki hojności naszego sponsora :wink: ) dla obecnej ilości czytelników jest również w zupełności wystarczające.