Hasło

Co tu wiele pisać… Skad wziąć hasło, takie które pozwoli mi sciągać programy z waszej strony http://www.dobreprogramy.com?

poco ci hasło tu sie bez tego ściąga hasło to jest tylko jak jestes zarejstrowanym użytkownikiem na forum i tyl :):):):slight_smile:

Możliwe, spróbuj ściągnąć to

http://dobreprogramy.com/programy/nero6011pl.zip

spróbowałem i dalej twierdze ze hasło nie potrzebne ale moze coś u ciebie jets w konfiguracji nie tak

Ja również próbowałem i u mnie wszystko OK. :smiley:

Pozdrawiam :slight_smile:

Kolo ma rację z tym hasłem!

Powyższy link już się pobiera ale ja mam teraz ten sam problem z hasłem do pobrania RegCleanera 4.3.0.780 z vortalu.

CZY ZAINTERESOWAŁBY SIĘ TYM PROBLEMEM JAKIŚ ADMIN???

Ja nie twierzę że link nie działa, odnośnij jest dobry lecz do pobrania pliku jest potrzebne hasło.

ile raz ci już mówią że do pobierania pików ze strony dobre programy nie jest potrzebne żadne hasło! !!

Chciałbym stwierdzić, że przy pobieraniu niektórych programów, bądź spolszczeń takowych, istotnie wyskakuje monit o podanie nazwy i hasła.Mam zainstalowana przegladarkę IE6 i DAP do ściagania plików.Podpowiedźcie co może być nie tak. Dzięki.

niekoniecznie, równie dobrze może być założony filtr, który dopuszcza określoną liczbę użytkownikow pobierających, a powyżej monituje o log&pswd (co świadczy o sporej poczytelności vortalu). Robi to się w celu zapewnienia odpowiedniej przepustowości (tak, żebyś nie musiał pałować się z transferem 0,0005kbps), ewentualnie ograniczenie hardware’owe (mało wydajny serwer).

Widzę że, nie do każdego dociera to co ja piszę i to co napisali inni.

Jeżeli na prawdę są osoby które nie mają problemu ze ściągnięciem tego pliku ( http://dobreprogramy.com/programy/nero6011pl.zip ), prosze o wyslanie go mi na skrzynkę hi-res@o2.pl lub przez Gadu-Gadu 2318024.

juz posłałem na skrzynke

Witam wszystkich!

Rzeczywiście od wczoraj mogły nastąpić przejściowe problemy z dostępem do części plików udostępnionych na naszym serwerze. Łącze gwarantuje nam dużą przepustowość, nawet przy tak dużej liczbie czytelników vortalu jak obecnie. Powody takiego zjawiska opisuję poniżej:

Problemem nękającym nas w ostatnim czasie jest gwałtowny wzrost stron, które linkują do plików umieszczonych na naszym serwerze. Efektem jest wolniejsze niż dotychczas ściąganie się plików (choć i tak jeszcze szybkie). Aby ograniczyć to zjawisko chcemy wspólnie z naszym sponsorem, firmą XENIUM, założyć taką blokadę na serwerze aby pliki mogli pobierać tylko rzeczywiści użytkownicy vortalu (a nie “pasożyty” :wink: ). Testujemy teraz kilka możliwych rozwiązań i stąd te problemy…

Wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszamy. Obecnie wszystko już działa poprawnie. Kolejne próby będziemy starali się robić w godzinach nocnych.

Na koniec dodamy tylko, że nie będziemy na pewno wprowadzać tak uciążliwych rozwiązań jak np. maksymalna ilość użytkowników, którzy w danym momencie mogą pobierać plik (tak jak np. CHIP) czy ograniczanie trasferu “po równo” na każdego z użytkowników. Chcemy aby wszystko było tak jak dotychczas.

Serwer na którym umieszczony jest nasz vortal “pociągnałby” jeszcze pewnie i z kilkadziesiąt takich serwisów. Łącze (dzięki hojności naszego sponsora :wink: ) dla obecnej ilości czytelników jest również w zupełności wystarczające.