Hasło

Witam, mam olbrzymi problem, straciłem hasło do swojego konta w tlenie, a podpowiedzi nie pamiętam :frowning: To konto było moim glównym kontem email i było na nim praktycznie wszystko. Zaczeło sięod tego ze ściąnełem nową wersje tlena i chciało hasło a ja nie pamiętam :frowning: Bardzo mi zależy na jego odzyskaniu, pomocy :((

Napisz do obsługi tlenu :slight_smile:

Ale jeśli nie pamiętasz starego hasła, to w sumie wątpie byś je odzyskał …

Bo ja kiedyś na gg odzyskiwałem, ale musiałem podać stare hasło :stuck_out_tongue:

To po co odzyskiwałes jak znałes hasło. ;]

:mrgreen: właśnie chodziło o to, że zmieniłem sobie na nowe, bo tamto poznał mój kolega, a zupełnie sobie zapomniałem jak je wpisałem :frowning:

Tzn. może któraś literka była duża np. haSlO itp.

Natomiast miałem wielkie szczęście, że znałem stare :stuck_out_tongue:

Od tego momentu starannie pilnuję haseł :stuck_out_tongue:

Najlepiej:

:arrow: PPM na pulpicie> nowy dokument tekstowy wpisujemy tam hasełka i zapisujemy gdzieś w dokuentach pod nazwą aosfkoa.txt, żeby nikogo nie korciło (kto sie będzie bawił)- jeśli np. ja bym zobaczył pliczek hasłą to od razu bym otworzył a tak to nie intere mnie to :wink:

Najlepiej zrob osoba trzecim osobne konto np. gosc. nastepnie kliknij prawym na litere dysku ktora ma byc twoja prywatna - > daj wlasciwosci przejdz na zakladke zabezpieczenia i zablokuj dostep lub tez calkowicie usun tego urzytkownika. zeby dzialalo prawidlowo to partycja musi byc ntfs. dzialaj metoda prob i bledow wkoncu ci sie uda

pozdroofka

COBRA