Havoc OS v2.1 | Android 9.0

Witam,

Ma ktoś doświadczenie już z tym ROMem na smartfonach Xiaomi (lub na innych)?
Ma jakieś poważne “minusy” ? W Google Play urządzenie z tym romem ma status “certyfikowane”, czy trzeba będzie bawić się z Magiskiem?

Widziałem na YT, że jest bardzo konfigurowalny i względem MIUI myślę, że mógłby go z powodzeniem zastąpić. (o ilę przyzwyczaję się ponownie do szuflady aplikacji i nie będzie poważniejszych błędów)

EDIT:

Nie polecam, a przynajmniej dla Mi5 *Pro. Ciekawe funkcje, ale ustawienia np. home i czytnika linii papilarnych nawzajem się wykluczają, funkcja ambient lubi działać losowo i buguje się podczas pauzowania utworu.
Motyw nocny ładnie wygląda tylko na YT, bo nie pokazują, żadnych aplikacji stockowych, a te nie stosują się do kolorystyki. Praktycznie tylko ustawienia, powiadomienia, pasek szybkich ustawień podlega zmienionej kolorystyce.

Domyślna aplikacja SMS nie wydaje dźwięku na wyłączonym ekranie. Nie działa również ekran zdalny (widzi telewizory, ale nie potrafi się z nimi połączyć)

Ładowanie trwa krócej, ale wydziela znacznie więcej ciepła (nawet 46 C) niż pod MIUI (max 36 C)

Skopany multitasking - niektóre aplikacje uruchamiają się znacznie dłużej niż powinny i często nawet następuje całkowite zawieszenie urządzenia. (ratuje tylko przytrzymanie Power przez ok 10 sek.- wyjątkowo irytujące)
Jakbym dłużej poużywał pewnie jeszcze sporo bugów bym odkrył.
Nie mniej jednak ciekawy, ale wymagający dużego dopracowania ROM.