HBO GO kasowanie plików tymczasowych , jakie zostawić?

Witam , mam pytanie możed ktoś ten temat już przerabiał ? Jaki pliki tymczasowe zostawić ( dać do wykluczeń ) aby po przeczyszczeniu plików przy standardowych ustawieniach CCleanera , przeglądarka internetowa czy to IE cz Firefox nie traciła ustawień jako zainstalowane urządzenie ? w obecnej chwili po każdum użyciu CCleanera muszę od nowa rejestrować przegladarkę od nowa .

Plik nie mam pojęcia, ale powinno wystarczyć nie czyszczenie cookies.

W zasadzie dobra “koncepcja” tylko w imę czego mam robić “śmietnik” z kompa przez jadą stronę ?

Nie przesadzaj, poczytaj czym są cookies. U mnie cookies zajmują 576kB nie czyszczone przez kilka lat i są to tylko dwa pliki w Fx. Tak że wyłączenie tych plików z kasowania a wyłączanie kasowania cookies da dokładnie ten sam efekt.

Nie chodzi mi o miejsce, tylko o to co one zawierają :shock:

No to nie nazwał bym tego zaśmiecaniem kompa ;). To w takim razie może będzie Ci odpowiadał dodatek https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/self-destructing-cookies/ możesz sobie wybrać z których stron cookies mają być trzymane.

Dziękuję z ciekawości “pobawię” się , ale jeśli w win 7 "ciasteczka Ie 11 znajdują się w c:\Users\urzytkownikxxx\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\ , to w takim razie HBO Go gdzieś zostawie “coś” jeszcze., bo wyszczyszenie folderu nie szkodzi

IE nie używam to niestety Ci nie pomogę. Fx trzyma cookies w cookies.sqlite i permissions.sqlite w folderze profilu.

Wyglada na to że znalazłem co trzeba wyłączyć w CCleaner aby nie czyścił ustawień : Zakładka - Cleaner - Programy - Microsoft Silverlight , czyli tam się “problem” znajduje :? , Dzięki za pomoc

A, no chyba że strona wykorzystuje wtyczkę Silverlight do identyfikacji -.-. Głupie rozwiązanie ;p.

Co się  ludzie nie na kombinują aby “uprzykszyć” innym życie :smiley: