HBO MAX czy da się opłacić abonament kartą podarunkową?

Nie posiadam kart płatniczych, ponieważ nie jestem do nich przekonany, wolę gotówkę lub przelewy. Netflixa opłacam za pomocą kart podarunkowych (bonów) z Żabki. Nie zostałem zmuszony do podania nr karty i mi to odpowiada.

Chciałem zacząć korzystać z HBO max, ale nie mogę dokładnie zorientować się w metodach płatności i konieczności posiadania karty płatniczej. Czy HBO Max można opłacać kartami podarunkowymi (lub innymi bonami) jak Netflixa, bez konieczności podawania nr karty lub Paypala?

W Polsce jeszcze chyba nie, nie słyszałem. Ja jak się rejestrowałem 8 marca do HBO max do wyboru były karty płatnicze i PayPal. Co się tak boisz kart płatniczych, nie gryzą, nie chlastają? :stuck_out_tongue:

i życie ułatwiają. Jeśli się boisz że okradną cię „na kartę” przez Internet, zainteresuj się kartami wirtualnymi.

Żaden streaming czy to wideo, czy muzyki mnie z karty nie okradł jeszcze nawet jak zawiesiłem, czy wyłączyłem konto, lub usunąłem. Nie zamierzam popadać w depresje taką.

Tak jak ludzie widzę nie pójdą karta zapłacić w kasie tylko lecą wypłacają przed zakupami. Jak się ktoś boi ze mózg wyłączy i wrzuca do koszyka, czy wózka bezmyślnie co ma pod ręką, a jak wypłaci to musi liczyć każdy grosz to już jest choroba, a nie oszczędzanie.

Ale może często gubi portfel, Secure 3D niby odpala się od 50 złotych i wyżej.

Zostaje sprawdzić czy PayPal zezwala na konta bez podpiętych debetówek/kredytówek:

Nie nosze kart ze sobą, leżą w domu schowane. Place iPhonem. W Euranet wypłacam zbliżeniową, chyba, ze grubsza wyplata trzeba wziasc kartę.

Na konta tak, doładowuje się wtedy portfel paypal przelewem.
Natomiast nie opłacisz z takiego konta subskrypcji (choć za zakupy można normalnie płacić).

W pełni podzielam opinię o dennej jakości, używanie w przeglądarce - co to za chory pomysł?