HBO Max - problem z logowaniem

Nie wiem, czy to awaria po stronie HBO Max, czy mnie zablokowano, ale nie mogę zalogować się. Wpisuję poprawne hasło i nic. Zmieniałem hasło wiele razy i też nic. Co prawda, na dekoderze Canal+ 4k BOX jestem tam zalogowany i dobrze działa, ale jeżeli chce zalogować się przez przeglądarkę, to lipa. U Was też tak jest?

Zmień przeglądarkę lub wyczyść dane przeglądania i wtedy spróbuj jeszcze raz się zalogować

U mnie działa w Firefox 110 (Developer Edition).

Może się naprawi jak połączą HBO Max z „Discovery+” (HBO Max, Discovery+ to Launch as Merged Product in Summer 2023 - Variety).

HBOMAX ma tak czasami, że nie można się zalogować na jakimś sprzęcie, ale zwykle dotyczy to sytuacji, gdy jest kilka i jeden przestaje działać. Trzeba się zalogować tym który działa, wywalić z listy w ustawieniach urządzenia jaki tam są. Powinno za kilkanaście minut, do godziny dać się zalogować. a

Inne powody, to adres IP, pomaga czasami restart internetu, czasami ciasteczka trzeba wyczyścić.

Działa z większością przeglądarek.

Dziś zalogowałem się bez problemu. Widocznie dali mi blokadę, o czym nawet nie zostałem poinformowany. A czyściłem cookies, całą historię i nie mogłem zalogować się.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.