HD Tune zakładki Health co oznaczają?

Witam,

Mój brat na dwa zółte pola w zakładce Health co one oznaczają :?:

P.S zakładka Erase zrobi formata HDD i nic nie będzie na nim :?: jak jakimś programem będę chciał je odzyskać :?: ile jaki jest czas formatu 250GB :?:

04081058891618167074.jpg

Oznacza, że jeśli zależy mu na danych, to niech leci do sklepu po nowy dysk.

Erase - kasowanie, chyba w tym przypadku dokładne, w kilu przejściach, z odzyskaniem mogą być bardzo duże problemy, “formata” - taka czynność nie istnieje.

liczba prób relokowania bad sectorów jest pod ‘warning’ , ale bad sectorów w tym smarcie w ogóle nie ma, wszystkie wpisy są w normach. Robiłeś dokładny Error scan? wymień taśmę SATA, lub IDE , dysku twardego, jaką tam masz, być może jest wadliwa. Powinieneś mieć zapasową w pudełku od płyty głównej. Nie występują żadne błędy CRC przy otwieraniu pobranych plików/archiwów ?

Czyli tak myślałem ze dysk się już posypał mówiłem mu o zakupie nowego, Erase o to mi chodzi żeby dokładnie i nie odzyskać danych z HDD :wink:

w SMARCIE nie ma, tak skan na długich w Error, to jest laptop, a podłączałem go do swojej kieszeni tez w HP i te pola są na żółto nadal, żadnych błędów CRC nie ma.

A ten dysk chyba jest z 2007/2008 bo był brany z laptopem HP w Erze ( dokładnie później sprawdzę ).

żadnych czerwonych kropek? czyt. żadnych błędów?

Żadnych.