HD + zapytanie o wasze doświadczenia

Po krótce:
Kupiłem miesiąc temu za 799 zł Samsung Galaxy M22
Niby średniak ale ekran tylko HD+ a ja nie widzę żadnych jego braków 90hz,samoled,6.4" powiedzcie mi mocno zła to roździelczość?
Ja nie widzę żadnej różnicy gołym okiem od innych ekranów wszystko wygląda idealnie i chcę wiedzieć jakie są Wasze opinie na temat HD+
Teraz ten smartfon na stronach samsunga 999 zł

Skoro ty jesteś zadowolony to nie pytaj się innych czy też byliby zadowoleni z takiej rozdzielczości bo możesz szybko ulec perswazji gdy inni zaczną krytykować twój wybór.
Kupiłeś telefon, spełnia twoje oczekiwania, jesteś zadowolony. Więc wszystko jest super. Ciesz się nim i nie pytaj co inni o tym myślą. Miej to w dupie.

1 polubienie

Wiesz co,masz rację a ja jestem bardzo uzalezniony od opinni innych.
Mądre słowa-dziękuję…

Najważniejsze, żebyś to Ty był zadowolony. Dla jednej osoby to jest wartość aż nadto wystarczająca, dla innej nie.
Ogólnie jeżeli ktoś nie korzystał z telefonu z wyższą rozdzielczością to ta będzie jak najbardziej ok, jeżeli korzystał to zauważy różnicę. Przechodząc do góry często nie zauważamy aż tak znaczącej różnicy, tylko jest lepiej, na odwrót jest już ciężko. Sam osobiście wolałbym wyższą rozdzielczość, za to odświeżanie ekranu w tradycyjnych 60Hz. Jest to jednak kwestia własnych preferencji i upodobań.
Patrząc tylko i wyłącznie na suche dane i stosunek cena/jakość to powinien się w tym telefonie znaleźć wyświetlacz o wyższej rozdzielczości, tym bardziej, ze taki też był w poprzedniku (miał odświeżanie 60Hz)

Kupuj sprzęt pod tworze wymagania… znajomych też pytasz jaką żone/dziewczyny masz mieć ?

Ja powiem Ci tak. Kupiłem taki Samsung komuś, bawiłem się nim. Wszystko szybko chodzi, najnowszy antek, ekran ładny, wszystkie apki doinstalowałem, wymiatają, żadnych spowolnień czy przycięć, chodzi to tak jak telefony za 2000zł z przed paru lat. Byłem w szoku co można dziś mieć za 800zł. Te droższe telefony mają lepszy aparat i dłuższe aktualizacje i za to się płaci ale poza tym ogromną część funkcjonalności taki za 800 robi świetnie.

Kilka ładnych lat temu jak kupiłem telefon za 700 zł to ledwo chodził . Praktycznie na wstępie był przeciążony

Czyli taki szmelc z Androidem 10 dostał aktualizację do 12?

Hmm pomieszałem telefony, tamten którym się bawiłem to był SAMSUNG Galaxy M12 ale myślę że większa część opinii będzie pasowała.