HD2600PRO czy 7600GS

Witam,

od pewnego czasu zabieram się do częściowego upgrade’u mojego komputera i wreszcie przyszedł czas na kartę graficzną. Stąd moje pytanie: która lepsza HD2600PRO ( link ) czy 7600GS ( link ), a może jakaś inna. Oczywiście wiążą się z tym pewne ograniczenia, w tym funduszowe tzn. cena do 200PLN.

hd2600 pro 512 jest lepsza-bierz ją.tylko pamiętaj że nie jest to rewelacyjna karta ale z grami jakoś sobie jeszcze radzi na średnich detalach:)

Ja też się skłaniałem bardziej ku tej Sapphire, ale wolałem zapytać (kto pyta nie błądzi). Może ktoś ma inne zdanie? Temat jest nadal otwarty, czekam na sugestie.

Daj spokój. Obie są na DDR2

Lepsza będzie ta:

http://www.allegro.pl/item386330847_pal … 00_gw.html

lub

http://www.allegro.pl/item381990511_sap … 600xt.html

na AGP czy Pci-e ?

na agpx8 chyba gość chce mieć z tego co czytam w opisach karty.ogólnie bym kupił nvidii jakąś ale napewno nie 7600gs tylko z serii 8xxx z 512 ramami.jak nie masz wyboru to bierz tę hd2600

AGPx8 i 512MB, więc karty z linków Marcin0392 odpadają.

przecież takim kartą nie potrzeba 512Mb pamięci :expressionless:

DDR3 będzie szybsze od DDR2 !!

bierz którąś z tych co podał Marcin.

Mam HD2600Pro i chodzi mi bez problemu NFS Pro Street, na średnich detalach. Ogólnie w 3D Marku 2003 dostałem wynik 11000 pkt. Nie polecam karty do OC, sam wyciągnąłem z niej: rdzeń 630@750 i pamięć 420@540

więc wynik bardzo słaby, przy tym taktowaniu miałem 40 stopni oczywiście z wiatraczkiem.

Chyba kupię HD2600Pro, OverClocking to nie dla mnie (nie mam cierpliwości), gram też rzadko, więc powinna być dobra dla moich wymagań.

tylko pamiętaj że karta sięga 75-80 stopni w stresie jak nie ma wiatraka-bo hd2600 pro ma radiator tylko.nie przejmuj się tą temperaturą bo do 100 stopni chyba jest zakres:) w każdym razie nie zauważyłem u siebie żadnych problemów nawet po 8 godzinnym graniu;d co do gier-fear będzie Ci chodził z maks detalami na wygładzaniu 2x tak na styk-czyli dobrze,nfs pro street na średnich detalach dobrze będzie działał-na wyższych może już spowalniać ale niekoniecznie-zależy jak ustawisz,co jeszcze? WoW będzie dobrze działał na maksie z wygładzaniem 2-4x;p aha w punktacji visty karta ma 4.9 do gier i 4.8pkt do aero.ogólnie tania ale będzie spełniała wymagania w miarę możliwości.aha wiedźmin na średnich detalach i wygładzaniu 2x działa też dobrze-na maks można grać ale już trochę jednak w niektórych momentach się tnie:)

Po wgraniu SP1 na Viste widzi już 5,2 do gier i 5.5 do aero, jak podkręciłem to zobaczył 5,8 dla gier i 5,9 dla aero.