HD3470 czy Geforce 8200M G?


(Diabloclone) #1

Witam, otóż mam taki problem. Kupuje nowego laptopa głównie do gry World of Warcraft. Zastanawiam się nad F5SR-AP002C http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=36597 i nad F5GL-AP018C http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=36810 . Pierwszy model ma karte HD3470 którą posiada mój znajomy. W WoWie ma on ustawione na tak srednie prawie max detale i osiąga od 40-80 fps. Ma on laptopa M51SE bądź M51SN nie pamiętam dokładnie nazwy modelu wiem, że ma procek Core2 Duo 2,1ghz, 3gb ramu i HD3470 karte graficzną. I ja własnie nie wiem czy brać tego laptopa z HD3470 czy z GeForcem. I jeszcze mam pytanie czy warto kupować laptopa z tego sklepu X-KOM ? Arkurat mieszkam w Częstochowie i maja oni tam sklep. Z góry dzięki za odpowiedzi !


(Icearas) #2

A czy akuratnie musi być lap Asusa? Patrzyłeś na innych producentów też może? Bo mogą mieć za tą samą cenę lepsze wyposażenie :slight_smile: W tej kwesti wydaje mi się, że zdecydowanie karta ATI możesz mieć znikome problemy ze sterownikami chyba ale mogę się mylić :slight_smile: Ja w swoim lapie Hp mam GF 8400M GS i o dziwo Wiedźmin śmiga na prawie na max detalach :slight_smile: więc z WoW-em nie powinieneś mieć problemów :slight_smile: Więc wg. mnie najpierw poszukaj innych lapków także a jak nic nie znajdziesz to bierz tego z ATI :slight_smile: A co do sklepu to nie wiem 1 raz o nim słyszę :slight_smile:


(Miques) #3

moim zadaniem najlepszym wyborem w tej kategori cenowej jest http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/405745 ktory własnie znajduje sie w podanym przez ciebie sklepie :wink:


(Diabloclone) #4

Ok, jeszcze się zastanowie ponieważ nie jestem przekonany do procków AMD w laptopach.