Hdd Regenerator.v1.41.winall

Dzisiaj na jednej ze stron internetowych znalazłem ten program,moze zacytuje jego opis:

Program eliminuje fizyczne uszkodzenia dysku (bad sektory), nie ukrywa ich, ale naprawde naprawia!

Jak to działa?

Prawie 60% wszystkich dysków uszkodzonych przez bad sectory ma niepoprawnie namagnetyzowaną powierzchnię. Nasi badacze odnaleźli algorytm, którego specjalna sekwencja sygnałów wysokich i niskich poziomów, generowanych przez ten program jest wstanie przywrócić poprawne namagnetyzowanie fragmentów powierzchni zapisu Twojego dysku.

Twój dysk ma bad sectory? To już nie jest problem! Sprawdź ten program! "

I teraz mam pytanie,wedle mojego rozumowania,program,ten eliminuje błedy na dysku,tak czy nie…(czy trzeba sie liczyc z utratą wszystkich plików jakie są na dysku,czy przebiega to bez boleśnie)??

Czy ktoś sie moze z kolegów miał okazję bawić sie tym,programem…??

Może podaj jakiś link do tego programu :smiley:

http://www.programmersheaven.com/zone16 … /28658.htm

download oraz opinie uzytkownikow

Jakis Tony pisze, ze nie utracil danych wiec…

Jedyne ryzyko to “odpowiednia” licencja programu i zapewne zwolnienie producenta od odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikłe z używania tego “cacka”. A to już brzydko pachnie… Jeśli masz bad sectory, to nieuchronnie oznacza, że życie tego dysku się bardzo szybko skończy. Jeśli jednak chcesz ryzykować i według mnie tracić cenny czas na próby ratunku zamiast na backup danych proszę Cię bardzo… Tylko potem nie płacz, bo Cię ostrzegałem :stuck_out_tongue: