Headphones Beats Dr. Dre co to za wysyp na allegro?

Witam serdecznie, noszę się z zakupem słuchawek, zawsze chciałem mieć słuchawki które są w/w w opisie, ale zawsze jednak była to dla mnie zbyt wysoko postawiona poprzeczka finansowa jak za tylko słuchawki, stąd moje pytanie, skąd tyle teraz tych słuchawek po 50zł średnio na allegro?

Czy ja coś źle czytam, czy to są oryginalne słuchawki tej firmy, beats tour Dr. Dre?

przykład:

http://allegro.pl/sluchawki-monster-bea … 83919.html

Czy oryginalne nie wiem, ale beats by dr. dre, przynajmniej te dołączane do telefonów raczej kiepsko grają.

a to te za 50zł to są słuchawki które zostały odłączone od kompletu z tel ? :oops: A jak można rozpoznać, ze słuchawki nie są z zestawu gsm? :?

Nie wiem po co ci te całe “Dr. Dre” kupiłbyś coś z którejkolwiek z tych firm: http://sonusmobile.pl/pol_m_Sluchawki-d … e-104.html i też byłbyś zadowolony - masz też recenzje danego modelu do jakiego typu muzyki się najlepiej nadaje i według tego znaleźć model dla siebie :stuck_out_tongue:

nigdy nie miałem takich słuchawek to raz, a dwa to mają fajny patent - kabel, nie plącze się niby, spróbować chce. :lol:

Dodane 27.09.2012 (Cz) 1:58

A czy są jeszcze jakieś modele słuchawek dousznych z płaskim kablem?

Szukam i znaleźć, nie mogę nic interesującego mnie!

To podróby kolego - oryginału kupujesz za ~500 zł. zobacz a-jays one - cena ~100 zł

Najprawdopodobniej to są chinówki za kilka $. Jakość tych podrób jest gorsza niż słuchawek, które dostaniesz w sklepach w Polsce za te 50zł.

No chyba, że chcesz szpanować, że masz drogie słuchawki to co innego.

Severus widzę właśnie, że normalnie to po 500zł chodzą te słuchawki a tutaj 50zł i coś mi tutaj śmierdzi.

A te słuchawki a-jays mają też taki kabel jak beats dr dre? :lol:

klemensior15 nie szpanować, chodzi mi, zeby miały dobrej jakości dźwięk, genialny, wręcz no i ten płaski kabel no innych słuchawek na rynku nie widzę z takim patentem…ale 500zł za słuchawki dawać? :shock:

Płaski kabel masz też w a-jays. Polecam model a-jays two. :smiley:

Pozdrawiam.

a jest jakaś wersja kolorystyczna tych a-jays z czerwonym kablem albo jakimś innym ubarwieniu, żeby nie były jednolite te słuchawki :shock:

Chyba jednak bardziej chodzi Ci o prezencję i szpan. Moim zdaniem pomyliłeś fora. :lol:

Boczek90 na ten sprzan trzeba mieć $ nie posiadam 500zł na słuchawki, poza tym nie jestem aż taki niepoważny, żeby dawać tyle kasy za takie słuchawki, co innego za słuchawki do stacjonarki… :twisted:

forum.mp3store.pl = tam Ci doradza profesjonalnie jakie słuchawki kupic.

Podałem Ci przykładowe słuchawki. Kosztują coś około 100 zł. Z płaskim kablem (jaki sam chciałeś) taniej nie dostaniesz. Jeśli chcesz bajerancko wyglądające, a nie grające, to niestety nie jestem w stanie Ci doradzić.