Hearthstone - instalator nie wypakowuje plików

Siemka mam problem. Chciałem pograć w Hearthstone’a więc pobrałem instalator. Chwilę ten battle.net się instaluje, a po chwili wyskakuje błąd:


 

Kliknąłem dalszą pomoc wykonałem wszystkie instrukcje i dalej nie działa… :frowning: Mam za sobą kilka prób. Posiadam Win XP SP3, wymagania systemowe spełnione. Próbowałem trybu zgodności z Win 2000 tak jak pisało na stronie(nie pisało jaki system do trybu zgodności więc dałem ten). Internet cały czas działa. Usuwałem foldery cache i tools, próbowałem zainstalować z battle.netu i dalej nic. To wina instalatora. Pomoże ktoś?

Może o czymś nie wiem ale Heartstone jest darmowy :wink:

 

Zainstaluj przez battle.net nie jakieś zewnętrzne instalatory.

 

Kto Ci dał internet?

 

 

 

Być może źle to ująłem w temacie ale już to zrobiłem. Wyskakuje dalej że jest problem z otwarciem archiwum. To wina instalatorów. Zna ktoś rozwiązanie?

Skontaktuj się z supportem albo na pisz na oficjalnym forum oni ci najszybciej pomogą. Nie rozumiem czemu właśnie tutaj szukasz pomocy skoro jest pełno szybszych i sprawdzonych sposobów.

Nie zrobiłem tego wcześniej bo trochę poczytałem i dowiedziałem się że blizzard odsyła do FAQ lub do strony z instrukcją na której byłem i nic nie pomogło. Ale spróbuję.