Helikoptery latają bardzo nisko - wiadomo dlaczego?

Przed chwilą przeleciało koło mojego bloku 5 helikopterów, ale tak nisko, że mogłem przeczytać co jest na nich napisane. Mieszkam na 5 piętrze w starym kamiennictwie, czyli bardzo nisko leciały. Jest jakaś stronka czy coś gdzie mogłoby być napisane dlaczego tyle naraz i dlaczego tak nisko??

PS. Podobno były to helikoptery policyjne.

Jakiś VIP leciał z ochroną :lol:

Może Tusk leciał. :smiley: :stuck_out_tongue: :lol:

Ale jakby jakiś VIP leciał to chyba nie tak nisko.

Mi się wydaje, że Oni kogoś szukali. Wiecie Warszawa Praga Północ :smiley: .

Może szukają piratów więc jak masz coś nielegalnego to lepiej usuń.

Hmmm.Może jakiś pośćig był,albo zdjęcia do filmu. :slight_smile:

adam749 , już takie zjawisko kiedyś widziałem i okazało wtedy, że wieźli bardzo ważną osobę. Było pięc helikopterów, jeden bardzo daleko w tyle (w ogonie), a pozostałe tworzyły szyk rombu.

hehe szukają piratów w samolotach i helikopterach :D.

PS. Nic nie mam z oprogramowania nielegalnego. Mam tylko pare mp3’ek i pare teledysków.

rokko , Może i tak, ale oni lecieli po prostej w odstępach.

Kto by nie miał :smiley:

Tu nie ma nic nadzwyczajnego, u Was to może i normalka. ja też dość blisko lotniska mieszkam to czasami widzę ciekawe rzeczy :smiley: .

Jakie. :smiley:

Do lotniska to ja mam daleko…

Może może… Już było pare filmów w mojej okolicy m.in: Pianista, Sfora, seriale na TVP, oj… dużo tego jest… :stuck_out_tongue:

Kosmitów 0X

adam749 , ja mieszkam ponad 30km od lotniska, ale moja chata jest usytuowana akurat na trasie przelotów więc codziennie widzę masę latających maszyn :smiley:

Ja mam ok 300KM lotnisko,w Warszawie. :slight_smile:

Hehe,i co jeszcze? :smiley:

Lecieli na grzyby :stuck_out_tongue:

Umnie jak jeszcze byłem w PL to chelikoptery tak nisko lataly jak jakies festyny byly:P

Pewnie przylecieli pooglądać panienki bawiące się na festynie, w końcu z góry jest lepszy widok i naraz większy teren okiem można ogarnąć. :wink:

Ehh Jakie były to helikoptery ?? Cywilne, wojskowe uzbrojone czy “gołe”

Kiedyś nad moim domem kilka lat do tyłu (około 3-4) leciał “klucz” 5 samolotów z silnikami odrzutowymi, nie miały żadnych oznaczeń były w kolorze srebrno zielonym… N pewno nie były to F-16 bo wtedy jeszcze ich u nas nie było, poza tym umiem rozpoznać te samoloty…Gripen też to nie był ani Eurofighter … Czyżby Ruscy albo inni majętni sąsiedzi robili ćwiczenia nie wiem ale huk był tak ogromny że aż trzeba było zatkać uszy… Co to było, odpowiedzcie mi :smiley: ??

Gołe.

aa i zapomniałem dodać że te odrzutowce przypomniały F-22 ale co raptory robiły by nad polską ??

Jak jaskółki nisko latają to będzie padać…a helikoptery no może też będzie padać ?