Help dziwnw zachowanie internetu pod vist 64

witam mam mały problem od pewnego czasu dziwnie zachowuje się połączenie z internetem a dokładnie polega to na tym ze kiedy próbuje otworzyć jaką kol wiek stonkę to uwaga albo się załaduje błyskawicznie albo nie chce wo gule odpowiedzieć pojawia się komunikat że został przekroczony limit połączenia z serwerem . I tak na przykład może być godzinami na tej samej stronie. Uprzedzę pytania sprawdziłam to na wszystkich możliwych przeglądarkach jak testuje transfer to jet wszystko jak najlepiej . Dostawca internetu twierdzi ze jet wszystko oki u niego wiec możne ktoś ma jakieś pomysły . Buziak dla tego co rozwiąże problem .

Prędkość jest może i OK,ale może jest problem z pingem tzn.łącze gubi pakiety.Możesz to sprawdzić odpalając systemowy wiersz poleceń i wpisując np. ping www.era.pl .Prawidłowa prędkość pakietu to do 200ms.

no chyba po problemie wymieniłam sieciówkę i zaczęło wszystko działać poprawnie oby to było tylko to ale temat dalej aktualny

Dodane 21.02.2009 (So) 11:13

Jednak to nie była karta sieciowa o zgrozo nie wiem co ale wiem jedno po zainstalowaniu wszystkich możliwych przeglądarek okazało się ze najlepiej działa Netscape Navigator nie wiem dlaczego tak jest ale jest wiec jestem ciekawa co wy na to powiecie