Help Me

Witam, otóż mam pewien problem… Gdyż od niedawna posiadam nowego lapka Windows 7 Parametry:

Procesor AMD E-240 Processor 1.50 GHz

Pamięć Ram 1,60

System 32-bitowy

AMD Radeon 6250 Graphics

Problem tkwi w tym , że lagują mi gry Typu Gta SA-MP , Call Of Duty MW3 Itd

Może nie zainstalowałem jakiś dobrych sterowników? Programów? Nie wiem, Nie mam pojecia !

Bardzo bym był wdzieczny za pomoc… No i dodam jeszcze że mam 20-25 Fpsów. ;/ Za pomoc serdecznie dziekuje i pozdrawiam !

Wymagania CoD MW3:

Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7

A jeśli chodzi o SAMP’a to Twój sprzęt spełnia wymagania optymalne GTA SA, odpal grę offline i zobacz czy będzie ta samo :slight_smile:

Wyłącz wszystkie efekty wizualne w trybie zgodności dla gtasa.exe a najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja na tym sprzęcie Windows’a XP :wink:

Sebko125 , prosze o konkretne zatytułowanie wątku, zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem wątku z forum.

jeśli chodzi o ten procek i grafikę, to niestety do grania zbytnio się to nie nadaje.

To jest netbook. Przystosowany jest on do przeglądania internetu i do pracy biurowej. Nie pociągnie wymagających gier.

Na tym sprzęcie to wątpliwe ze w cokolwiek zagrasz:/