Help ! Nie udało się poprawnie załadować systemu Windows!

Witam, jest fatalna sytuacja z moim komputerem. Nie  wiem o co chodzi, mianowicie przy włączaniu komputera pojawia się taki tekst :

Przygotowanie automatycznej naprawy

          Następnie

Diagnozowanie komputera

          Potem

Sprawdzanie dysku w poszukiwaniu błędów . Może to potrwać kilka godzin …

          i tu nagle włącza się …

Naprawa automatyczna

Nie udało się poprawnie załadować systemu Windows …

Narzędzie przywracanie systemu może spróbować przywrócić komputer do momentu, w którym działał poprawnie. Ta naprawa nie zmieni danych osobistych, ale może spowodować usunięcie niektórych ostatnio zainstalowanych aplikacji . tego procesu nie można cofnąć .

                                                                                      ( tu mam opcje)

                                                                                   przywróć          anuluj

 

Klikam przywróć i pisze Lenovo i tyle nic się nie ładuje, nic nie pisze tylko ekran startowy …

 

 

 

chodzi tu o lapek (laptop)

 

I tak co robiłem ze tak się stało? To tak zainstalowałem program do kart graficznych tam była opcja do podkręcania to wziąłem i ma max’a wszystko chwila chodzi, chodzi i jest ok potem wziąłem na domyślne wszystko bo mi cale CPU zżerało to /cenzura/ i żadnych zmian i nic nie było grałem jeszcze ze 3-5 godzin potem uspałem go na godzinkę…  znowu ze 2 pograłem i wziąłem przywracanie systemu z chyba z 2 albo z 12 maja to wziąłem bo się balem żeby nic się nie stało przed tym jeszcze a dokładnie 2 3 dni temu usuwałem rejestr jakimś też “pojechanym” programem ze aż mi sie program pt. “gg” nie chciał włączyć no i nie wiem o co chodzi proszę o pomoc na prawdę to straszne jest nie przeżyje chyba ;D . Miałem pomysł żeby od nowa system zainstalować, ale nie mam płytki z win 8, a kiedyś robiłem odświeżanie komputera to przeinstalowało mi cały system i wgrało od początku wszystko włącznie z win8, także on jest gdzieś na dysku i jeszcze 1 nie umiem w tym wchodzić w bios  HELP 

DawTiVi, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Przypomnij tez sobie co to są znaki interpunkcyjne i uzupełnij o nie wpis. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Miałem to samo na laptopie . Półroczny laptop Lenowo Z780. Bad sector w złym obszarze. Wymiana dysku - na gwarancji.

Wszystko poprawione na ojczysty język polski …

Jakbym znalazł gwarancje to spróbuje oddać xD, ale no pytam czy jakoś innym sposobem by się dało to odkręcić …

 

Są programy co robią jakieś cuda z dyskiem, przestawiając uszkodzony sektory “gdzieś tam” i przedłużają żywotność dysku o kilka miechów. Sensu to jednak nie ma, a dyski HDD są dostępne już od 80 PLN. 

jest wszystko wyjasnione poczekalem i sie przywrócił komputer tyle ze hasła nie pamietalem to wszystko wyczyscilem i od nowa postawilem i dziala dzieki za pomoc 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do zamknięcia