Help!Problem z instalacją Windows XP

Witam wszystkich odwiedzających ten wątek. Posiadam komputer stacjonarny z parametrami:

-Płyta główna: ASRock G41C-VS

-Karta graficzna: NVIDIA 9500 GT

-Procesor: INTEL Pentium Dual-Core E5500 2,80GHZ

-Dysk twardy: 2xSamsung (jakiś stary) 2x80GB

Problem polega na tym, że dzisiaj rano zainstalowałem Windows XP. Podczas instalacji nie było żadnych problemów. Kiedy już system się zainstalował i pojawił się pulpit, uruchomiłem kompa ponownie. Zainstalowałem stery od karty graficznej i znowu uruchomiłem kompa ponownie. Po pojawieniu się ekranu od płyty główniej pojawił się napis:

Nie odnaleziono (czy coś takiego)

Naciśnij Ctrl+Alt+Delete aby zrestartować

Próbowałem restartować kompa kilka razy, aż doszedłem do wniosku, że zainstaluje Windowsa jeszcze raz. Wsadziłem płytkę i włączyło się normalnie.Wybrałem dysk C i zacząłem formatować dysk. Po pięciu minutach pojawił się komunikat: Dysk może być uszkodzony. Wtedy formatowałem szybko. Teraz wybrałem zwykłe formatowanie i już od godziny stoi na 6%. Proszę o pomoc.

Piszę post pierwszy raz i nie wiem czy piszę go w dobrym miejscu.

http://www.hiren.info/pages/bootcd

zgraj na płytę i odpal, masz tam różnego typu narzędzia, może low level format pomoże

Dzięki zaraz sprawdzę. Ale pojawił się nowy problem. Komputer podczas tego formatu o którym pisałem wyżej wyłączył się. Po włączeniu zaczyna bardzo głośno piszczeć.

wejdź do biosu i sprawdź czy bios wykrywa tobie dysk twardy, jeśli nie, to sprawdź taśmę między dyskiem a płytą, może się kabel obluzował, jeśli nie, to sprawdź zasilacz, najlepiej przedmuchaj go sprężonym powietrzem, wyczyść z kurzu i jeśli to nie pomoże to prawdopodobnie padł dysk

W biosie jest wszystko ok wykrywa dysk. Zasilacz czyściłem wczoraj. Przed XP miałem Windowsa 7 I musiałem go usunąć z powody wirusów. Ale mam do dyspozycji jeszcze jedną wersje Windowsa, więc spróbuje go zainstalować.

piszczeć? w instrukcji obsługi płyty pewnie będzie napisane co i jak z tymi piskami

Dzięki za porady. Mam już rozwiązanie. To jeden z dysków się spalił.