Help problem z mikrofonem i sluchawkami


(Kynio1987) #1

A wiec kupilem dzis nowy mikrofon z sluchawkami i co sie okazuje zonk! stary mikrofon dziala bez problemow a nowy gdy podlacze dziwnie brzeczy tak glosno ze jak na ts siedze to nikt nic nie slyszy tylko ten dzwiek!

posiadam karte dzwiek nvidia mcp2 ! prosze pomocy !

mikrofon nie jest zmutowany bo stary dziala itp mysle ze to wina czegos w ustawieniach niz samego sprzetu ale nie wiem o co w tym kaman HELP!


(Bik128) #2

W trayu masz ikonke głośniczka (jeśli nie to poprzez panel sterowania dostać się do ustawień głośności) ->w trayu prawym myszy na głośniczek kliknać i wybrać Ustawienia dźwięku ->pojawi się ‘Regulacja glośności’ z menu ‘opcje’ (jeśli nie widać regulatora ‘mikrofon’) wybierz ‘własciwości’ i dodaj ten regulator i zatwierdź… następnie z menu ‘opcje’ wybierz ‘sterowniki zaawansowane’ i przy regulatorze od mikrofonu powinien pojawić się przycisk. Klikasz na niego i odznaczasz ‘wzmocnienie siły sygnału’ lub coś podobnie brzmiącego. Funkcja ta ma w zalożeniu poprawiać głośność mikrofonu ale akurat w twoim przypadku jest zbędna.


(Pablo 89) #3

sprawdź na innym sprzęcie ten mikrofon jeśli tak samo bendzie to napewno na kablu lub końcówce jest zwarcie, i albo oddaj do sklepu albo napraw