Heroes 5

Co sądzicie o heroes 5 ?? A tak ściślej mówiąc o jego zapowiedziach ??

Update

Są już nowe screeny !!

Oto jeden z nich:

http://mightandmagic.heroes.net.pl/hommol/h3ol-vampire.jpg

P.S. Zmieniłem duży szic na link.

Ja mysle ze heroes 3 nic nie przebije ale badzmy dobrej mysli :slight_smile:

Może będzie fajne ale narazie pozostają Herosi 3 bo 4 sie szybko nudzi

Wyrąbany ten screen :smiley: A wracając do tematu to heroes 3 mają ten klimat mi pasujący i jakoś do tej pory najlepeiej mi się podoba wyjdzie demo się zoabczy herosów 5 :smiley:

Mnie się zapowiedzi nawet podobają tylko te screeny są takie bakowe strasznie :shock:

Wiemy już, że bohater bdzie biernie uczestniczył w walkach. :smiley:

Trójeczka była wypasiona jak na owe czasy. Tyle godzin spedzonych przed kompem. Mam nadzieje,że na 5 sie nie zawiodę!

mam heroes 3 i 4 ale jakoś trójka jest najlepsza screeny do 5 mogą być tylko zobaczymy jak sie gra i dopiero będzie można ocenić :slight_smile:

A kiedy ona ma w ogóle wyjść ? :cry:

http://www.pc-max.pl/?load=shownews&pid=99 Raq poczytaj to :wink:

ta gra sie nie nadaje 3 był najlepsza 4 już zrypana a wyobrażam sobie 5 :x

Mnie tam podobały sie zarówno czesci 3 i 4… wiec pewnie i na 5 sie nie zawiode… :stuck_out_tongue:

spodziewałem się czegoś wyjątkowego

KICHa

Gra jeszcze nie wyszła … :roll:

Screen’y, które się pojawiły są ładne. Grafika cudowna. Mam nadzieję, że obsługa interfejsu bedzie intuicyjna :?

Grafika jest naprawdę świetna, wykorzystuje najnowsze technologie. Jednak, czy prz takich bajerach nie zaginie klimacik serii? Ja osobiście wolę IV od trójki, głównie ze względu, że III mi się już znudziła. Ogólnie - przewiduję wspaniałą grę, lecz z utraconym klimatem.

Oby nie stało się to samo co z serią WORMS :frowning:

ja z przyjemnością czekam na heroes 5 :slight_smile: z screenów wynika że przebije nawet sage nr. 3 :slight_smile: tylko że troche czekania będzie…;/

najlepszy to jest heroes 1 i 2

MOgles dac jeszcze jeden podpunkt do ankiety “nie czytałem o niej nic”