Heroes III In the Wake of Gods- Skąd?

Witam,

Ostantnio czytałem o tym modzie do Heroes III, patrzyłem w google, ale nie moge jakos go znalezc:( Wiec mam prozbe, mianowicie moze ktos wie skąd można wziaść polską wersje tego moda. Z góry THX

Po polsku tego raczej nie ma, angielską wersję najłatwiej chyba wziąć z P2P - eMule itp :slight_smile:

To nie jest mod, tylko nieoficjalny dodatek, sprzedawali to kiedyś na allegro, jak poszukasz w archiwum to jeszcze znajdziesz takie aukcje.

I moim zdaniem ściąganie tego z p2p itp. było by nielegalne, chyba że jest to udostępniane freeware, ale wtedy raczej nikt by tego nie sprzedawał ;]

A tu Cię zaskoczę, bo jest spolszczenie do tego.

Ten darmowy, nieoficjalny dodatek możesz legalnie ściągnąć z polskich stron o Heroes. Jest też spolszczenie i baza dodatków do WoGa.

Ja wiem, żę jest możliwość legalnego sciągniecia i tylko dlatego się o to pytam. A może jakoś bardziej konkretniejszy przykład bo ja nie moge znalezc mimo wszystko same nie działające linki …

Jaskinia behemota, Kwasowa Grota - mi tam linki zawsze działały

duracell71 , daruj sobie takie posty - nie wspominamy o serwisach, w których można znaleźć nielegalne treści.