HEROES III sam się wyłącza

Nie wiem czemu od pewnego czasu H III sam zaczoł mi się wyłączać. Komputer mój spełnia wymagania gry pentium IV 3ghz 1.5 gb ram,karta Nvidia Ge Force 7300LE 256 mb ram.Ja wiem że to stara gra ale bardzo lubimy z żoną pograć ale od pewnego czasu nie możemy.Będę wdzięczny za pomoc

Jeżeli posiadasz z żoną windows vista to najprawdopodobniej w tym tkwi problem :slight_smile: jeżeli jednak nie, to sprawdź czy twoje ustawienia w grze są prawidłowe… a jeżeli to nie pomoże to zainstaluj ponownie gre … pozdrawiam :slight_smile:

Cóż śmiem powątpiewać w to iż BELIAL posiada system Vista. Nasz przyjaciel zaznaczył iż “od pewnego czasu” tak mu się dzieje, więc wcześniej gra śmigała aż miło. Więc ja proponuje sprawdzenie systemu pod względem wirusów oraz innego szkodliwego oprogramowania, a jeżeli wyjdzie że system jest czysta jak ludzka łza, może być pomocne przeinstalowanie gry jak już zaznaczył to Dzagodas. Takie również pytanie poza konkursem, czy podczas wywalania się do systemu pojawia się jakiś błąd?

Posiadam Win XP pro sp 2 ,nie pojawia się błąd na chwilę przed wyłączeniem muzyka się zacina i potem monitor robi się czarny i po ok 1 sekundzie pokazuje się pulpit a gra jest wyłączona .Wirusów nie mam i innych robactw.

Próbowałeś przeinstalować grę?

Owszem ze trzy razy wszystkie płytki są legalne najpierw swojego instalowałem , a potem jeszcze zdobyłem dwie inne też legalne i nic nie pomogło

Wyłącz antywira i firewall’a i zainstaluj ponownie herosy.

Wyłącz też Antywirusa i firewall’a na czas gry i sprawdź czy to pomoże

Sprawdź w logach czy nie ma komunikatu o blokowaniu tego procesu (jeżeli nie ma to o niczym jeszcze nie świadczy).

Kiedy program się zawiesz? Kiedy wkładasz płytę czy dopiero jak klikniesz na uruchom?

Uzywasz przypadkiem wersji Heroes_no_cd?

Używasz Wog?

Nie używam WOG ani no-cd ,nie ma komunikatów o blokowaniu,zawsze wyłączam neta i antywiry przed grą.Gra wyłącza się po 10-15 min rozgrywki

Nie wiem czy sie orientujesz ale nie wystarczy wyłączyć firewalla prze exit bo w tle lecą dalej jego procesy i jeżeli to w nim jest problem dalej będzie występował.

Jetick ma możliwość całkowitego wyłączenia przez shutdown

Jeżeli masz Comodo to po wyłączeniu musisz jeszcze wejść do services.msc i wyłączyć usługę comodo helper

(to właśnie ona jest odpowiedzialna za zapamiętywanie reguł)

Ja miałem podobną sytuację z programem Pysol 4.20. NAgle przestał działać. Wszystkiego próbowałem a w końcu się pogodziłem. Po odinstalowaniu tego firewalla pragram zaczął działać. Zainstalowałem inny i działa dalej.

Prawdopodobna przyczyna to wadliwa aktualizacja - coś się pokiełbasiło i program był blokowany ale ani śladu w logach, wyłączanie nei pomagało - dopiero całkowite usunięcie.