Heroes III, TES IV, Windows XP, gra wyłącza się

Witam !

 

Mam kłopot z następującymi grami: Heroes III Złota Edycja i The Elder Scrolls IV: OBLIVION, . Do dzisiaj gry te działały bez zarzutów. Ale dzisiaj gdy próbuje grać zaczynają się schody. Gram nie więcej niż kilka minut bo potem wyskakuje mi pulpit i jestem wywalony z gry.

 

Posiadam oryginalną grę The Elder Scrolls Athology oraz Heroes III Złota Edycja

Z tymi grami nie było wcześniej żadnych problemów, działały normalnie.

 

 

Przydatnym by było wiedzieć, czy jak wywala Cię z gry, to masz jakiś błąd, czy po prostu, gra się wyłącza bez błędów.

 

Bez błędów, gra się wyłącza.

 

Podaj specyfikację komputera. Sterowniki zaktualizowane ? Procesor się nie nagrzewa / był czyszczony komputer ostatnio ?

Windows XP Professional (wersja 2002), Service Pack 3, 2,00 GB RAM, Proces Intel Core 2 Duo, Karta graficzna NVIDIA GeForce 9500 GT

 

Sterowniki aktualne.

 

Procesor się nie nagrzewa, chłodzenie działa jak trzeba.

 

Był czyszczony 3 dni temu, wszystkie wirusy i tym podobne zostały usunięte.

Nie instalowałeś w międzyczasie jakiegoś oprogramowania / aktualizowałeś coś ?

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Nie instalowałem nic od czasu problemu ani też nie aktualizowałem niczego 

Gram sobie w TES IV OBLIVION i wszystko jest pięknie-super aż tu nagle pojawia się błąd techniczny, który bardzo utrudnia grę (nie można przez niego wykonać min. 2 zadań) Mianowicie chodzi oto, że nie mogę usiać, znaczy moja postać nie może. Gdy klikam aby usiadł to ona tylko stoi obok i się patrzy na np. krzesło i w ogóle nie reaguje na żadne polecenia. Musze wtedy wracać do zapisu gry.