Heroes Might & Magic 3 który dodatek?

Mam dylemat. W moje ręce wpadła gra Heroes 3 z wszystkimi edycjami :lol: . I teraz pytam osób które grały w te edycje - która najlepsza, najfajniesza? Grałem dawno temu w The Restoration of Erathia, ale są jeszcze Armageddon’s Blade i The Shadow of Death. Nie zależy mi na kampanii, tylko na zwyłkej grze w pojedyńcze rozgrywki. Dzięki za pomoc

zainstaluj wszystkie :slight_smile: nie zawiedziesz się

Każda jest dobra i warta polecenia :wink:

Shadow of Death zawiera w sobie Restoration of Erathia. Instalujesz na to Armageddon’s Blade dla dodatkowych map, losowego generatora i dodatkowego zamku i grasz w najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała. A jak już sobie przyswoisz mechanikę to ściągasz sobie modyfikację Wake of Gods w wersji ERA i jeśli rozsądnie poeksperymentujesz sobie w niej z opcjami, to zagrasz w jeszcze lepszą wersję najlepszej gry jaka kiedykolwiek powstała :slight_smile:

A więc zainstaluję Shadow of Death i potem Armageddon’s Blade to wtedy którą muszę uruchomić aby mieć to wszystko?

Shadow of Death.

Skoro masz edycję ze wszystkimi dodatkami, to instalujac ją masz wszystkie od razu :slight_smile: Od ciebie zależy jaką kampanię zaczniesz jako pierwszy :slight_smile:

A gdybym chciał tylko połączyć mapy do pojedyńczej rozgrywki, kampanie nie gram więc np. jak zainstaluję wszytko i jak właczę np. Armagedon to wszytkie mapy będą?

Dodane 28.06.2013 (Pt) 22:29

Teraz zmarnowałem 2 całe dni na grę - pierwszy na Armagedona i drugi na Shadowa (14 godzin na Armagedona i 8 godzin na Shadowa). Uważam że Armagedon jest lepszy - dodatkowa rasa, lepsze mapy i fajne itemy najbardziej mi się podobają, ale to nie wszystko co zostało dodane…

UWAGA! !!

Jeżeli masz monitor z rozdzielczością powyżej 1024x768 zainstaluj sobie HD Patch, gra się jeszcze lepiej :wink:

https://sites.google.com/site/heroes3hd/

Jeżeli zamierzasz grać w kampanię odznacz opcję no-cd, ponieważ wywala błędy podczas odtwarzania filmików wprowadzających

Szkoda że nie działa z Blade i z Shadowem, wywala że nie działa. Ale spoko mod, lepiej sie gra :slight_smile: .

Ja mam złotą edycję i mam dwie gry w jednym pakiecie… i gra się cudnie!

Już przeszedłem Restoration i robie teraz Blade.