Heroes V - Dzikie Hordy wychodzenie gry do windowsa

Witam mam problem zainstalowałem gre Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy gra działa niby dobrze ale niewiem czemu czasami w różnych momentach gra wychodzi mi do windowsa i pokazuje sie błąd

“Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy przestał działać. Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu.System Windows zamknie program i powiadomi Cię,jeśli istnieje dostępne rozwiązanie” . Niewiem czemu się tak dzieje jeśli ktoś potrafi mi powiedzieć jak to naprawić będe bardzo wdzięczny.

Mój sprzęt

Procesor intel® core quad cpu q 6600 2.400ghz

Ram 8000 mb

Karta graficzna geforce 9600gt 512mb X2 (sli)

windows Vista 64-bitowa

Zainstaluj najnowsze patche…

( To powinno być w dziale “Gry na dobrychprogramach” )

Niestety po zainstalowaniu patcha do wersi 3.1 nadal mam ten sam problem tak jak i po patchu 3.1.1

Zainstaluj Visual C++ 2008 Redistridable lub Visual C++ 2005 Redistridable i doinstaluj .NET Framework 3.5

EDIT:

Coś mi przyszło do głowy… Czy jesteś pewien, czy to chodzi na Viście 64-bitowej ?

Zainstalowałem Visual C++ 2008 Redistridable ale przy instalacji NET Framework 3.5 występuje “Błąd instalacji”

więc niewiem co dalej

Nie do końca ale na 32 napewno działa

sawer , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

I niestety cały czas ten sam problem hmm ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?