Heroes V- poprosze o porade

Hej! Przegladalam posty o heroes V ale na ten problem sie nie natknelam. Chodzi mi o ostatnia chyba misje z elfami i nikolajem wampirem. Jak ja ukonczyc? Biegam po tej mapie za nim, zabijam go i zabijam, a on sie ciagle odradza…co robic? czy cos trzeba zrobic czy ja cos przeoczylam? poprosze o pomoc

Pozdrawiam

Nie doszedłem tam jeszcze - ale zobacz w poradniku otrzymatyn razem z grą.

Problem w tym, ze poradnika nie mam, bo pozyczylam go kumplowi, ktory potrzebowal go do prezentacji zaliczajacej na studiach ( o podtekstach w grach) i teraz jest on u niego w Krakowie, a kumpel w Berlinie :slight_smile: dlatego latam wlasnie i szukam wszedzie gdzie sie da.

Prosze wiec dalej jesli ktokolwiek wie jak to przejsc by dal znac

taaa xD

przy dolnej krawędzi w środku jest chatka jasnowidza, daje on misje Findanowi, trzeba przynieść pancerz, nagolenniki, tarczę i hełm krasnoludzkich królów. Po jej wykonaniu dołączy się do armii 5 feniksów. Pilnuj ich, bo tylko dzięki feniksom będziesz w stanie raz na zawsze zabić Nikolaja.

the end:P nie przepisywałem całkowicie ale sens pozostał:P

ps mogłaś zadzwonić, zasmsować, wyslać maila, czy cuś do tego kolegi:p

niestety nie moglam, bo co mi to daje, ze on w berlinie a poradnik w krakowie? na pewno nie zna go na pamiec. dziekuje bardzo za podpowiedz choc wlasnie chcialam sie pochwalic, ze znalazlam rozwiazanie. moze sa 2, bo ja znalazlam inne. drugim rozwiazaniem jest spojrzenie przez chatke maga, ona pokazuje 5 miejsc w ktoryh sa widmowe smoki, jak sie te widmowe smoki zabije to wraca na swiat dzien i wtedy takze da sie go zabic :slight_smile: dziekuje i pozdrawiam