Heroes V przestał działać


(daniellbn) #1

witam kupiłem dzos gre heroes 5 i po zainstalowaniu pisze mi ze program przestał działać wie ktos moze co robić ?? moj system to vista . odpalałem ja w trybie zgodnisci z xp i nic :confused:


(Piotrkijak) #2

Może popróbuj z innymi trybami zgodności. Ja sam tak miałem z jedną grą, że dopiero działała mi w trybie zgodności z win98. :slight_smile: Równie dobrze ta gra może nie działać na viście. Bo z tego co wiem nie wszystkie stare gry się uruchamiają na tym systemie.


(daniellbn) #3

kiedys sciagnołem 5 po rusku to chodziła ... a do tej jak sciagnołem patcha to pisze mi ze gra nie jest zainstalowana :confused:


(Piotrkijak) #4

Ciekawe... Pisze, że ta gra działa na viście tylko trzeba ustawić odpowiedni tryb zgodności....


(daniellbn) #5

no ja nie wiem o co chodzi nie działa na zadnym trybie zgodności :confused:


(Piotrkijak) #6

http://www.vista.pl/pages/Forum.aspx?g=posts&m=4529


(daniellbn) #7

dobra sciagnołem 5 aktualizacji i działa ;] dzieki kolego


(system) #8

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i mam identyczny problem jak pisaliście w tym temacie. Z tym, że jestem totalnie w tym zielony jak to wszystko zrobić. Dlatego cierpliwych chciałem prosić o szczegółowy opis, co i jak.

Po pierwsze nie wiem jak przestawić ten tryb zgodności??

Po drugie ściągnąłem te pliki z tym, że nie chcą mi się zainstalować. Instalacja zaczyna się poprawnie, a w trakcie wyskakuje mi: "HOMAM V is not installed. Patch cannot be applied" i dalej nici z instalacji. Dlaczego mi się tak dzieje??

Po trzecie jak sprawdzić który patch pasuje akurat do mojej wersji gry?? Gdzie jest napisana wersja gry, w jakim pliku?? Za pomoc z góry dziękuję.


(Piotrkijak) #9

Co do trybu zgodności. Prawoklik na skrót do herosów właściwości zgodność zaznaczasz uruchom ten program w trybie zgodności z i wybierasz sobie. Może wartobyłoby zacząć od windowsa xp. Jeżeli nie pójdzie to sprawdź inne


(system) #10

Rozwiązałem te swoje problemy o których tutaj pisałem.

Ale teraz mam kolejny. Gierka się uruchamia ładnie pięknie i przychodzi czas wgrania 1 misji. Misja się wgrywa, dochodzi do końca paska i klapa. Wychodzi mi w tym czasie na pulpit i gierka jest zamknięta. Czego to może być wina?? Czy tego, że odpalam to na viście??Czy całkiem czego innego. Byłbym wdzięczny jakby mi ktoś pomógł.


(Piotrkijak) #11

Nie wiem... Może coś niewyrabia?


(daniellbn) #12

Ja mam viste i gra działą ja mam taki problem ze mnei wywal;a przy ładowaniu carbona ;] mysle ze najlepiej mieć orginalna płytke :d