Heroes V przestał działać

witam kupiłem dzos gre heroes 5 i po zainstalowaniu pisze mi ze program przestał działać wie ktos moze co robić ?? moj system to vista . odpalałem ja w trybie zgodnisci z xp i nic :confused:

Może popróbuj z innymi trybami zgodności. Ja sam tak miałem z jedną grą, że dopiero działała mi w trybie zgodności z win98. :slight_smile: Równie dobrze ta gra może nie działać na viście. Bo z tego co wiem nie wszystkie stare gry się uruchamiają na tym systemie.

kiedys sciagnołem 5 po rusku to chodziła … a do tej jak sciagnołem patcha to pisze mi ze gra nie jest zainstalowana :confused:

Ciekawe… Pisze, że ta gra działa na viście tylko trzeba ustawić odpowiedni tryb zgodności…

no ja nie wiem o co chodzi nie działa na zadnym trybie zgodności :confused:

http://www.vista.pl/pages/Forum.aspx?g=posts&m=4529

dobra sciagnołem 5 aktualizacji i działa ;] dzieki kolego

Witam wszystkich! Jestem tutaj nowy i mam identyczny problem jak pisaliście w tym temacie. Z tym, że jestem totalnie w tym zielony jak to wszystko zrobić. Dlatego cierpliwych chciałem prosić o szczegółowy opis, co i jak.

Po pierwsze nie wiem jak przestawić ten tryb zgodności??

Po drugie ściągnąłem te pliki z tym, że nie chcą mi się zainstalować. Instalacja zaczyna się poprawnie, a w trakcie wyskakuje mi: “HOMAM V is not installed. Patch cannot be applied” i dalej nici z instalacji. Dlaczego mi się tak dzieje??

Po trzecie jak sprawdzić który patch pasuje akurat do mojej wersji gry?? Gdzie jest napisana wersja gry, w jakim pliku?? Za pomoc z góry dziękuję.

Co do trybu zgodności. Prawoklik na skrót do herosów właściwości zgodność zaznaczasz uruchom ten program w trybie zgodności z i wybierasz sobie. Może wartobyłoby zacząć od windowsa xp. Jeżeli nie pójdzie to sprawdź inne

Rozwiązałem te swoje problemy o których tutaj pisałem.

Ale teraz mam kolejny. Gierka się uruchamia ładnie pięknie i przychodzi czas wgrania 1 misji. Misja się wgrywa, dochodzi do końca paska i klapa. Wychodzi mi w tym czasie na pulpit i gierka jest zamknięta. Czego to może być wina?? Czy tego, że odpalam to na viście??Czy całkiem czego innego. Byłbym wdzięczny jakby mi ktoś pomógł.

Nie wiem… Może coś niewyrabia?

Ja mam viste i gra działą ja mam taki problem ze mnei wywal;a przy ładowaniu carbona ;] mysle ze najlepiej mieć orginalna płytke :d