Heroes V- wasze opinie

Chciałbym zapytać czy tylko ja mam takie mieszane odczucia wobec najnowszych Bohaterów Magii i Miecza?

Na dzień dzisiejszy jest to zdecydowanie najgorsza cześć tej wspaniałej sagi, pozmieniali strasznie dużo i nie to co powinni, a jak zobaczyłem że nie ma edytora map to już w ogóle się zastanowiłem czy ta gra nie powinna mieć innej nazwy…

PS. tez macie braki w tłumaczeniu np przy chatach do rekrutowania chłopów, czy też przy niektórych umiejetnościach?

ja też mam takie odczucia!na początku myślałem hit wspaniała grafa ale chyba tylko to! teraz uważam że nigdy nie bedzie takiej części heroesa ja ką była i dalej jest heroes III!

A mi się podoba, jestem w 4trej misji demonami. Edytor ma być w następnym patchu (lub jeszcze dalszym).

Misje są dużo bardziej ciekawe dla mnie, m. in. przez takie scenki z rozmowami bohaterów. Szkoda, że kampania Świętym Imperium Gryfów to tylko taki tutorialik, ale u demonów już się rozkręca. Online jeszcze nie grałem to się nie wypowiem.

Natomiast niepodoba mi się muzyka w mieście elfów, to jak walczą ich bohaterowie (to jak strzelają z łuku)

Czasami widać braki w spolszczeniu, o którym tak CDP trąbiło…

W tym tygodniu miała wyjść łatka poprawiająca spolszczenie, a że nie wyszła to znaczy że będzie w następnym.

Następny patch ma też dodać więcej map

z http://homm5.gram.pl/

kamil1992 to graj sobie w tego HIII a HV olej.

To bardzo dobrze że będzie edytor map- dzięki temu nie będziemy skazani tylko na oficjalne mapy (których jest wyjątkowo mało, żekłbym że majmniej jeśli chodzi o podstawowe wersje bohaterów

Nie rozumiem dlaczego rzeczy typy zapisywanie podczas bitwy czy łączone artefakty są dodawane później skoro to żadna nowość( takie artefakty dodawał drugi dodatek do herosów 3). W sumie to i tak dobrze że bedzie za darmo i nie trzeba za niego będzie zapłacić :slight_smile:

mi się wlasnie klimat nie podoba- dotychczas kampanie herosa moze nie byly specjalnie urozmaicone, ale przynajmniej można było się w nich czymś wykazać a tutaj gdy gram w kampanie demonów (na dzień dzisiejszy jestem na 4 mapie) to po prostu ręce opadają- jadę bohaterem przed siebie, praktycznie po ściśle ustalonej trasie, tam gdzie widzę jednostki z mojego zamku to wiem że się przyłączą w 90% przypadków, i musze po nie pojechać bo tak zaplanowano a pod koniec gdy dochodzi do ostatecznej bitwy to jest obojętne czy wygram czy przegram- i tak misja zakończona sukcesem !!

Co do zamku elfów to faktycznie jakoś się nie popisali- gdy bohater strzela z łuku to rącza mu się strasznie trzęsie, a ulepszona rusałka wygląda skromniej niz jej podstawowy odpowiednik nimfa

Najbardziej mnie boli że tej grze dużo bliżej do warcrafta 3 aniżeli do Herosów 3 i 4. A szkoda…

Grę zrobili na podstawie części 3. To dobrze, bo 4-ta część to totalna kicha.

Gra, mimo, że jest grywalna i ładna, to zabrakło trochę tego baśniowego klimatu z części 3. Ta ostatnia jest bezapelacyjnie najlepsza.

Edytor… No, bez niego troche lipa. Strasznie mało map! Producent musi coś z tym zrobić, inaczej gra się szybko znudzi :?