Hewlett-Packard 710c - problem!

Witam,

Mam Windowsa 7 rc (64bitowego). Postanowiłem zainstalować drukarkę hp 710c. Niestety pojawił się problem. Instalacja przebiegła poprawnie, sprzęt jest rozpoznawany przez system. Niestety, po wydaniu polecenia drukowania drukarka nie reaguje.

Proszę o pomoc.

Rozwiązanie problemu w tej chwili prawdopodobnie nie istnieje.

Problemem są wadliwe sterowniki w 64-bitowych wersjach Windows Vista i Windows 7.

W teorii możesz spróbować pobawić się sterownikami ze strony (uruchomisz ją tylko pod IE) - http://catalog.update.microsoft.com/v7/ … spx?q=710c - ale nie wróżę Ci wielkich sukcesów. Naprawdę olbrzymia rzesza ludzi z wielu krajów na świecie walczy z tym problemem od kilku lat - z tego co wiem, bezskutecznie.

Gdyby coś udało Ci się zdziałać - daj proszę znać :wink:

Najzabawniejsze jest to, że jedyna rzecz którą mogę z tą drukarką to czyszczenie kaset. Przynajmniej wiem, że jest kontakt komputer-drukarka.

No niestety tak rzecz wygląda - ktoś nie wykonał dobrze swojej pracy :wink:

Drukarka nie jest wspierana przez HP, ten stary model niestety nie działa dobrze pod 64-bitowymi systemami.

Wiele, wiele osób mierzyło się z problemem i do tej pory nikt nie znalazł odpowiedniego rozwiązania.

Sam spędziłem spooooooro czasu próbując zmusić ją do pracy - kombinowałem naprawdę mocno, sam izolowałem sterowniki z innych systemów (dokąd nie natknąłem się na to samo, ale w formie gotowej na stronie Catalog Update), najgorsze było to, że podpiąłem drukarkę u siebie w domu do przewodowego serwera wydruku, tamten do bezprzewodowego access pointa-routera i kombinowałem jak łysy koń pod górkę, żeby zmusić ‘niedziałający poprawnie’ serwer wydruku do pracy … a to nie on był problemem …