Heyah - problem z internetem. Pilne! (Heyah złodzieje?)

Już od ponad roku jestem w Nowa Heyah. Używanie internetu w moim przypadku wynosiły grosze… aż do dzisiaj. Przez kilka minut straciłem ponad 20 złotych, gdzie jak wcześniej używałem internet godzinami, zabrało mi może 50 gr. Co jest grane! !!

Pewnie wykupiłeś sobie Internet Non-Stop. Ja tak samo zrobiłem. Mają tam jakiś problem, napisałem do nich i odpowiedzieli, że rzeczywiście wina jest po ich stronie i jak to naprawią to wrócą pieniądze. Ciekawe, czy dotrzymają słowa.

Niestety nic nie wykupowałem… No widzę teraz że za przesłane jakieś 10kb/s na strone to już idzie jakieś 30-50 gr. Co jest!

Napisz do nich.

Dzwoniłem do nich. Gostek mi sprawdził o co kaman, no i że rano jak włączyłem neta to wychodziło za każde łączenie na stronkę 3kb to brało po 50 gr. kasy nie oddadzą.

A nie przeszedłeś przypadkiem do Taryfy Pakietowej jakimś kodem USSD ?

Bo ta opłata bardziej pasuje do pakietowej (100kb = 41gr)

Ostatnio Heyah ma problem z odświeżaniem salda, pokazuje błędnie i na stronie i poprzed USSD.

Postaraj się do jutra nie korzystać z internetu w Heyah i sprawdź saldo ok. godz 12-13.

Jeśli saldo się nie zmieni zadzwoń do BOK Heyah i złóż reklamację na działanie i rozliczanie internetu - konsultant ma ją obowiązek przyjąć a Heyah rozpatrzyć.

Sprawdź również biling na stronie Heyah a konkretnie jaki to typ połączenia z internetem.

A najważniejsze - powiedz jaki masz model telefonu :slight_smile:

Jeśli jest na Androidzie to może zainstalowałeś jakąś trefną aplikację.

Mam Nowa Heyah i net po 2 gr za 100kb

Bilingu za internet nie pokazuje…