Heyah, Sami swoi

Dziś kupiłem sobie komórke i zastanawiam sie nad dwoma sieciami Heya i sami swoi. Nie jestem maniakiem wydawania kasy na karte i chciałbym kupywac karte co 2 miesiace, tylko niewiem czy sie tak da, a niechce zeby mój numer zniknął. Co mi radzicie??

w takim razie to Heya lub Era… dodaja sie tam miesiace i gdy stracisz mozliwosc wykonywania polaczen to masz + 1 miesiac na odbieranie … po tym czasie dopiero tracisz numer … ja mam z ery i karte kupuje co okolo 1.5 miesiaca … bo koma zastepuje gg … :slight_smile:

polecam orange go. bardzo dobre ceny a numer ci znika dopiero po roku od ostatniego doładowania

era taktak - jest tak jak napisał MaYsTeR.

Dodam, iż jest sztuczka jak wysyłać sms nie mając aktywnej karty na połączenia wychodzące… wystarczy mieć odpowiednią aplikację java do tego celu lub skorzystać z odpowiedniej strony wap. GPRS jest aktywny cały czas i można z niego zawsze skorzystać :!:

Ja posiadam Ere i jestem zadowolony!!

grzena możesz w heyah kupować karty 50 zł starcza na 3 miesiące na wychodzące połączenia

chyba jednak na 3 miesiące :wink:

grzena : Orange Go, chyba że nie chcesz :stuck_out_tongue: no chyba że dzwonisz dużo na tel. stacjonarne to sami swoij… w najgorszym przypadku (tzn. jak będziesz mało dzwonil i pisal tylko smsy) to moze być TakTak

Wybrałem już HEYE