Hibernacja - co to takiego?

Witam!

Mam taką jedną sprawę, bo chcę zostawić kompa na noc i nie wiem co to hibernacja czy tam uśpienie może mi ktoś powiedzieć bo chce zostawić bo mi się z internetu ściąga ważny plik ma 700 MB ponad i czy jak włączę to coś to mi będzie nadal pobierać aha i jak już to włączę to jak z tego wyjść proszę o odpowiedź i czy w ogóle jest sens włączać hibernację na noc czy jest jakaś inna możliwość.

Proszę o szybką odpowiedź.

Hibernacja- jak ją włączysz to nic Ci się nie ściągnie,tak samo będzie jak włączysz uśpienie.

Hibernacja to właściwie nic innego jak wyłaczenie komputera z tym że sesja po włączeniu pozostanie nieprzerwana. Jak chcesz zostawić żeby się pobierało w nocy to zostaw tak jak jest, możesz sobie wyłączyć głośniki i monitor, żeby mniej prądu się zużywało, ale uśpienie komputera albo zahibernowanie go będzie jednoznaczne z przerwaniem połączenia z internetem (zakładając, że masz połączenie przez USB, bo przez lan to jest troche inaczej, ale i tak nie będzie się pobierało to co chcesz.

Dobra, dzięki za pomoc :slight_smile:

Tak na marginesie, to bardzo fajnym, cichym i dość tanim sposobem jest zostawienie notebooka na noc, oczywiście jeśli takiego się posiada :slight_smile: Przynajmniej nie wyje i nie wytwarza tyle ciepła.

A wyjście z hibernacji jest bardzo proste wystarczy nacisnąć dowolny klawisz na klawiaturze nootebooka.

Złączono Posta : 03.12.2007 (Pon) 11:04

A wyjście z hibernacji jest bardzo proste wystarczy nacisnąć dowolny klawisz na klawiaturze nootebooka. :lol:

PC-ki po porstu trzeba z powrotem włączyć

nie chodzi Ci czasem o tryb uśpienia??

Aha tak racja moja wina należy normalnie włączyć koma