Hibernacja nie działa w laptopie tak jak powinn

Mam mały problem. Brat kupił laptopa w Holandii z tego co się dobrze orientuję z wgranym systemem Vista i przeinstalował system na XP. Ściągnął sterowniki do urządzeń (niektóre nie do tych modeli, do których powinien bo nie ma niektórych do systemu XP dla tych urządzeń) i zainstalował. Wszystko było ok do jakiegoś czasu…A mianowicie jest problem z hibernacją…Po pierwsze podczas grania zamknięcie pokrywy laptopa niczego nie powoduje…Gra dalej chodzi natomiast podczas zamknięcia jej podczas zwykłych czynności-np oglądania zdjęć ekran gaśnie a lampka kontrolna świeci się na czerwono…Gry otworze pokrywę lampka dookoła przycisku rozruchu komputera świeci się na czerwono, ekran jest czarny zaś po wciśnięciu dowolnego klawisza laptop wydaje tak jakby dźwięk rozruchu, napęd np zaczyna chodzić ale ekran jest czarny i nic nie da się zrobić jak tylko przytrzymać przycisk do rozruchu i wyłączyć ręcznie komputer…Może mi ktoś pomóc?Z góry dziękuję.

Sam sobie już odpowiedziałeś na pytanie, najbardziej prawdopodobne jest to, że sterowniki nie obsługują dobrze twojego sprzętu, skoro sterowniki były pisane tylko pod Vistę.

Najlepiej napisz jaki laptop i do jakiego sprzętu nie było sterowników dla XP.

Pozdrawiam!

Podaj markę i model laptopa. Odczytasz to dzięki EVEREST Corporate Edition 5.00 (Komputer -> Podsumowanie). Najlepiej wrzuć cały raport na www.wklej.org w treści posta podając link do wklejki.

Proszę bardzo oto raport. http://www.wklej.org/id/73662/?zawin=0

Sterowniki, których brat nie mógł znaleźć to sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej i najprawdopodobniej do wi-fi…Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

klik

Z tej strony mam ściągnąć wszystkie sterowniki pod XP??

Jak widać Masz tam wszystkie sterowniki pod XP dla swego laptopa.

Ściągnij tylko te, których Tobie brakuje.