Hidden and Dangerous 2 brak serwerów

Zainstalowałem na win7 grę Hidden and Dangerous 2 ale nie odtwarza mi się lista serwerów. co robić?

spróbuj ściągnąć najnowszy patch do tej gry.

mam najnowszą wersję 1.12

cirek1245 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

A są jeszcze ludzie którzy w to grają ? Moim skromnym zdaniem nie ma już chyba działających oficjalnych serwerów działających pod tą grę. Poszukaj prywatnych.

Witam są serwery ale ich nie widać bo są zbanowane w przedziale IP od 83.4.0.0 do 83.11.255.255

czyli że co że już nie będzie można grać czy jak?

Nie wiem co się dzieje ale z ponad 50ciu serwów zostało około 20stu i to wszystkie zbanowane ,Germany" . Można je znaleźć przez program Xfire.Też jestem ciekawy co się stało i czy można to odzyskać co było wcześniej za pomoc z góry dziękuje.

Pewnie mało kto gra to sensu dłużej utrzymywać serwerów nie było :slight_smile:

ludzie ta gra ma już prawie 10 lat ale każdy kto gra mówi że jest świetna i niemożliwe żeby z tej ilości serwerów nie pozostał ANI 1

To czemu nie ma nawet wzmianki na stronie 2K chech o choćby stanie serwerów ?

Chyba wiem co się stało zdajsię że gamespy arcade przestało obsługiwąć gę można grać tu ale tu mało ludzi jest nie znacie jakiejś innej strony z serwerami?

http://www.nomandown.com/hd2/servers/

Liste serwerów do Hidden Dangerous 2 można ściągnąć z chomikuj.Trzeba je potem skopiować do plików z grą wg instrukcji.Wieczorami nadal gra w tą gre kilkadziesiąt osób.Pewnie wielu ludzi nie wie co się stało dlatego trzeba pisać na różnych forach o tej grze jak można grać przez multiplayer.

Na portalach hostingowych serwerów jest masa… i ta masa w większości przypadków jest z wirusami :slight_smile: Serwerów się szuka po forach, stronach fanowskich :stuck_out_tongue: