Hidden and dangerous 2 nie działa

Mam duży problem mianowicie moja ulubiona gra podana powyżej nie działa na win7 choć na xp działała

próbowałem już wielu rzeczy uruchamiałem w trybach zgodności, jako administrator, nawet ściągnąłem z neta tryb xp i nic nie pomaga

planuję zakup na allegro xp-ka ale chcę się upewnić czy nie ma jakiegoś innego wyjścia

Gra się w ogóle nie uruchamia, wywala jakiś błąd?

nie po prostu uruchamia się reklama Kolekcji Klasyki i dalej nic

może coś wspólnego ze sprawą ma fakt że podczas instalacji wyskakuje błąd jednak gra instaluję się

Dodane 11.11.2012 (N) 9:13

blisko końca instalacji wyskakuje błąd: ,wystąpił błąd podczas zmieniania nazwy pliku w folderze docelowym: błąd podczas wykonywania ModeFile; code 5. odmowa dostępu’’

Dodane 11.11.2012 (N) 9:18

a czy to że płyta jest lekko porysowana może mieć znaczenie?

Ja bym skopiował na dysk Tym programem do odczytu i naprawy uszkodzonych sektorów, http://www.roadkil.net/program.php?ProgramID=29 a następnie nagrał ISO Burn Aware Free z DP na jakiś dobry nośnik.

wejdź na płytę PPM na plik setup albo install-> Uruchom jako administrator->po instalacji uruchom skrót gry tak samo

skopiowałem na komputer tym programem zawartość płyty i zainstalowałem na komputerze i dalej wyskakuje błąd. zaznaczę że jeszcze półtora roku temu na tym samym komputerze z tej samej płyty gra działała (był tylko inny system) powiedzcie czy to wina systemu czy czego?

Próbowałeś tryb zgodności?