Hijack - dziwny wpis LiveUpdate

Dzisiaj zainstalowałem AquaDock. Przed chwilą, po starcie systemu, Kerio zablokował aplkację Openwares LiveUpdate. Podejrzewam, że pochodzi on od AquaDock, ale nie jestem pewien. W HJT jest już oddzielny wpis do aquaDock! Zamieszczam loga

Log jest czysty :slight_smile:

Nie rozumiem w czym dokładnie jest problem? :roll:

Chciałem sprawdzić, czy przypadkiem ten wpis nie jest jakimś syfem. Na googlach oczywiście szukałem, ale chciałem poznać opinię speców :slight_smile: A czy mimo to mogę wywalić ten wpis?

Przyznam szczerze, że nie rozumiem dlaczego chcesz to usunąć :roll:

Jedyne co moge polecić co do tego wpisu, to odhaczenie go w autostarcie:

Start --> Uruchom --> msconfig i odznaczasz:

Nie jestem specem od logów ale ten wpis na moje oko służy do poprawnej aktualizacji programu AquaDock.A co do blkowania go przez Kiero to usługa LiveUpdate tego programu chce uzyskać dostęp do neta jeśli nie wpuścisz go do netu a progs ma możliwość aktualizacji to to jestem pewny na 99% że nie ściągniesz najnowszych aktualizacji :wink:

Zobacz

http://www.bleepingcomputer.com/startup … -3915.html

http://liveupdate.openwares.org/

Nic groźnego

Możesz:

Aha, jeszcze jedno pytanko odnośnie AquaDock’a. Otóż gdy w coś gram i przesunę kursor do górnej krawędzi ekranu, gra minimalizuje i wyświetla się ww. program. Przy ObjeckDock’u tak nie było… W opcjach szukałem, ale nic nie znalazłem. Ten program chyba myśli, że jest najważniejszy :stuck_out_tongue: Można jakoś to zmienić, czy mogę szukać innego paska skrótów?