Hirens BootCD + Backtrack = multiboot pendrive


(Michalb189) #1

WITAM

Chciałbym stworzyć bootowalnego pendrive z pakietem Hirens BootCD, Backtrack, Ophcrack, Kaspersky Rescue Disk, Symantec Recovery Disk. Próbowałem to zrobić narzędziem YUMI Multiboot Pendrive i prawie mi się udało, tylko jak odpalałem Hirensa to po próbie uruchomienia któregoś z programów DOS komputer się restartował. Wydaje mi się że problemem był bootloader SYSLINUX którego używa program YUMI bo gdy zainstalowałem samego Hirensa na osobnym pendrive z bootloaderam GRUB4DOS według tego http://www.hirensbootcd.org/usb-booting/ tutoriala to wszystko działało poprawnie.

Czy istnieje możliwość zainstalowania Hirens BootCD z bootloaderem GRUB4DOS według tego http://www.hirensbootcd.org/usb-booting/ tutoriala oraz dołożenia do niego pozostałych wyżej wymienionych narzędzi?


(Kaka') #2

michalb189 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif