Hirens BootCD...jak odzyskac patycje

Mialem pod win 7 pieć partycjii…i niestety podczas reinstalacjii cos namlodzilem …tak ze je potracilem …jak tym programem odzyskac partycje…mam juz plytke przygotowana…byl boot…ale jak dojsc do opcjii odzyskiwania partycji…moze mi ktos podpowie człowieki i poda sciezke dostepu :frowning: ![-o<

A czy Hirens BootCD jest legalne?

Bo widząc w spisie zawartości programy oznaczone jako shareware oraz oznaczone jako $ (czyli jak rozumiem płatne) ma co do tego poważne wątpliwości.

Na tym forum z góry zakładamy, że oprogramowanie jest legalne więc nie pisz niepotrzebnie takich rzeczy jeśli nie jesteś w stanie pomóc.

W sekcji recovery tools jest testdisk, którego powinieneś użyć. Obsługa programu tutaj http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … pic=2948.0 .

DiamondBack , a czy ty wiesz co to jest Hirens BootCD?

To pakiet rożnych programów różnych autorów i o różnych licencjach (w tym programów płatnych).

A jest on prawdopodobnie stworzony z naruszeniem licencji skoro zawiera coś takiego:

Ja również zakładam że oprogramowanie jest posiadane legalnie chyba że są przesłanki że tak nie jest (że np. dane oprogramowanie samo w sobie narusza licencje).

Piszę o tym bo być może espaniol nawet nie zdaje sobie z tego sprawy że to może łamać licencje czyli być nielegalne.

tylko jak włączę test disk…to dałem create…intel pc partition…i trwa analiza cylider…potem odpaliłem i niczego nie naprawił…dalej nie widać partycji pod win…pod dos tak :frowning: