Hirens BootCD...jak odzyskac patycje


(Ondrej1955) #1

Mialem pod win 7 pieć partycjii...i niestety podczas reinstalacjii cos namlodzilem ..tak ze je potracilem ...jak tym programem odzyskac partycje..mam juz plytke przygotowana...byl boot..ale jak dojsc do opcjii odzyskiwania partycji...moze mi ktos podpowie człowieki i poda sciezke dostepu :frowning: [-o<


(scripter1) #2

A czy Hirens BootCD jest legalne?

Bo widząc w spisie zawartości programy oznaczone jako shareware oraz oznaczone jako $ (czyli jak rozumiem płatne) ma co do tego poważne wątpliwości.


(DiamondBack) #3

Na tym forum z góry zakładamy, że oprogramowanie jest legalne więc nie pisz niepotrzebnie takich rzeczy jeśli nie jesteś w stanie pomóc.


(Fokal) #4

W sekcji recovery tools jest testdisk, którego powinieneś użyć. Obsługa programu tutaj http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in ... pic=2948.0 .


(scripter1) #5

DiamondBack , a czy ty wiesz co to jest Hirens BootCD?

To pakiet rożnych programów różnych autorów i o różnych licencjach (w tym programów płatnych).

A jest on prawdopodobnie stworzony z naruszeniem licencji skoro zawiera coś takiego:

Ja również zakładam że oprogramowanie jest posiadane legalnie chyba że są przesłanki że tak nie jest (że np. dane oprogramowanie samo w sobie narusza licencje).

Piszę o tym bo być może espaniol nawet nie zdaje sobie z tego sprawy że to może łamać licencje czyli być nielegalne.


(system) #6

tylko jak włączę test disk...to dałem create...intel pc partition..i trwa analiza cylider....potem odpaliłem i niczego nie naprawił....dalej nie widać partycji pod win...pod dos tak :frowning: