Historia i kontakty bez pliku konnekt.exe

Witam, jako ze załapałem wirusa, szykuje się do pełnego formata, niestety sality zablokował mi uruchamianie konnekta przez co nie moge zgrać listy kontaktów oraz nie bardzo wiem gdzie sie znajduje historia w nim. Znaczy wiem gdzie jest ale nie wiem czy wystarczy wkleić ją do folderu juz po instalacji czy trzeba coś kombinować, tak wiec jakby ktoś się na tym znał i dal mi małe how to, byłby strasznie wdzięczny bo historia sięga doku 2006. Tak wiec potrzebują pomocy z listą kontaktów i historią :expressionless: przepraszam jeśli to troche chaotyczne mam nadzieje ze zrozumiecie o co chodzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

pzdr.

Witam wczesniej spróbowałbym wkleic logi z HijackThisa i z combofixa.Format to ostatecznosc logi wklejasz na http://www.wklej.org/ a tu taj dajesz link

Nie nie, juz z tym walczyłem i nawet na tym forum miałem temat, Sality to takie ścierwo ze infekuje wszystkie .exe i wiele wpisów w samej windzie, a jako że dawno nie mialem formata to go zrobie (walka i tak nie ma sensu bo na 90% i tak bym musial zrobic) :slight_smile: i własnie tylko ten konnekt mnie powstrzymuje.

Zostaw sobie może cały katalog Konnekta, który siedzi w Program Files - skopiuj na D:\ . Jak postawisz konnekta od nowa, oczywiście w takiej samej konfiguracji (wtyczki, itd), podmień ten katalog i tyle.

Tez o tym myslalem ale widzialem że sama historia nie jest w katalogu konnekta tylko C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\stamina wiec gdzies gdzie nikt by nie szukał :confused: nie wiadomo gdzie reszta sie moze chować.