Historia i kontakty bez pliku konnekt.exe


(system) #1

Witam, jako ze załapałem wirusa, szykuje się do pełnego formata, niestety sality zablokował mi uruchamianie konnekta przez co nie moge zgrać listy kontaktów oraz nie bardzo wiem gdzie sie znajduje historia w nim. Znaczy wiem gdzie jest ale nie wiem czy wystarczy wkleić ją do folderu juz po instalacji czy trzeba coś kombinować, tak wiec jakby ktoś się na tym znał i dal mi małe how to, byłby strasznie wdzięczny bo historia sięga doku 2006. Tak wiec potrzebują pomocy z listą kontaktów i historią :expressionless: przepraszam jeśli to troche chaotyczne mam nadzieje ze zrozumiecie o co chodzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

pzdr.


(ahonen97) #2

Witam wczesniej spróbowałbym wkleic logi z HijackThisa i z combofixa.Format to ostatecznosc logi wklejasz na http://www.wklej.org/ a tu taj dajesz link


(system) #3

Nie nie, juz z tym walczyłem i nawet na tym forum miałem temat, Sality to takie ścierwo ze infekuje wszystkie .exe i wiele wpisów w samej windzie, a jako że dawno nie mialem formata to go zrobie (walka i tak nie ma sensu bo na 90% i tak bym musial zrobic) :slight_smile: i własnie tylko ten konnekt mnie powstrzymuje.


(marcin82) #4

Zostaw sobie może cały katalog Konnekta, który siedzi w Program Files - skopiuj na D:\ . Jak postawisz konnekta od nowa, oczywiście w takiej samej konfiguracji (wtyczki, itd), podmień ten katalog i tyle.


(system) #5

Tez o tym myslalem ale widzialem że sama historia nie jest w katalogu konnekta tylko C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\stamina wiec gdzies gdzie nikt by nie szukał :confused: nie wiadomo gdzie reszta sie moze chować.