Historia w Internet Exlorerze


(Siwy43) #1

Co mam zrobić żeby Internet Exlorer nie zapisywał mi stron, które przeglądałem wcześniej? Chcę poprostu, żeby tą opcję wyłączyć.


(squeet) #2

Opcje internetowe , w zakładce Ogólne , na dole w dziale Historia, odszukaj Liczba dni trzymania stron w historii ustawiasz na 0, klikasz obok wyczyść historię. Zastosuj i ok :wink:


(Tomek Zamlynny) #3

moze równiez to Ci sie przyda Opcje Internetowe=>> Zawartość=>> Autouzupełnianie=>> (i odznacz) Adresy sieci Web, Formularze


(Soltysek12) #4

A u mnie ta opcja jest nieaktywna - nie mogę ani zmienić liczby dni /trzymania stron w historii/ ani skorzystać z przycisku "Wyczyść historię". I nie za bardzo wiem jak sobie poradzić z czyszczeniem historii w takim ciekawym wypadku.


(Danielm86) #5

może bawiłeś się jakim Tweakerem i nie mo,żesz nic ustawiać?


(Soltysek12) #6

Niczym się nie bawiłam, ale racja - ustawić nic nie mogę. Wracam z urlopu i trach - wielki śmietnik w kompie i wszystko poprzestawiane. Ale skoro ktoś to przestawił, to chyba idzie to jakoś "odstawić"?? Po coś ten przycisk "Wyczyść historię" w końcu jest - a teraz po każdym tygodniu użytkowania muszę wchodzić w Documents and Settings i bawić się ręcznie :frowning:


(Spam) #7

Zamieść screen z okna Opcje internetowe --> instrukcja.