Historia w komputerze

czy jest mozliwe sprawdzenie historii w komputerze,pomimo wykasowania ostatnich działan? tzn. w systemie? na win. xp?! bede wdzieczna za odpiwedz> pozdrawiam. B

Historię czego? Odwiedzanych stron www? Operacji w/na systemie? Konkretniej proszę.

podczs mojej nieobecności ktoś ingerował w moim laptopie-mialam komunikat “istnieje konflikt adresów IP z innym systemem w sieci”, obawiam się ze miałam przegladana zawartość . po otworzeniu “historii” widzę, ze jest wykasowana kilka dni wstecz. zastanawiam się, czy jest możliwość odtworzenia co było robione na moim kompie. jest jakaś możliwość, zeby to sprawdzić?

Najwyraźniej ktoś skrzętnie próbował ukryć swoją ingerencję i prawdopodobnie mu się to udało. Raczej wątpię, abyś odtworzyła “przeszłość”. Chyba, że ściągniesz program do odzyskiwania danych i “przywrócisz” wszystkie usunięte pliki.

dzięki za pomoc. Myślisz, że możliwe jest zeby ta osoba nadal miała dostęp do mojego laptopa-czy ten komunikat nie sugeruje, że jakiś komp zalogował sie na moim IP i nadal sobie moze spokojnie buszować?!

  • z tego wnioskuję, że zostawiłaś go gdzieś (dom, praca) i ktoś się do niego “przykolegował”. Sądzę, że możesz być spokojna (ale nie wiem jak to dokładnie z tym laptopem było).

Pozdrawiam.

dzięki za informacje…pozdrawiam, Beata