Historia w komputerze


(Daytona13) #1

czy jest mozliwe sprawdzenie historii w komputerze,pomimo wykasowania ostatnich działan? tzn. w systemie? na win. xp?! bede wdzieczna za odpiwedz> pozdrawiam. B


(maku13) #2

Historię czego? Odwiedzanych stron www? Operacji w/na systemie? Konkretniej proszę.


(Daytona13) #3

podczs mojej nieobecności ktoś ingerował w moim laptopie-mialam komunikat "istnieje konflikt adresów IP z innym systemem w sieci", obawiam się ze miałam przegladana zawartość . po otworzeniu "historii" widzę, ze jest wykasowana kilka dni wstecz. zastanawiam się, czy jest możliwość odtworzenia co było robione na moim kompie. jest jakaś możliwość, zeby to sprawdzić?


(maku13) #4

Najwyraźniej ktoś skrzętnie próbował ukryć swoją ingerencję i prawdopodobnie mu się to udało. Raczej wątpię, abyś odtworzyła "przeszłość". Chyba, że ściągniesz program do odzyskiwania danych i "przywrócisz" wszystkie usunięte pliki.


(Daytona13) #5

dzięki za pomoc. Myślisz, że możliwe jest zeby ta osoba nadal miała dostęp do mojego laptopa-czy ten komunikat nie sugeruje, że jakiś komp zalogował sie na moim IP i nadal sobie moze spokojnie buszować?!


(maku13) #6
  • z tego wnioskuję, że zostawiłaś go gdzieś (dom, praca) i ktoś się do niego "przykolegował". Sądzę, że możesz być spokojna (ale nie wiem jak to dokładnie z tym laptopem było).

Pozdrawiam.


(Daytona13) #7

dzięki za informacje...pozdrawiam, Beata