HITFILM Expresss wysoki bitrate, a słaba jakość

Witam,
Mam problem ze słabą jakością po wyrenderowaniu materiału korzystając z HITFILM Express Mimo wysokiego Bitrate ustawionego na VBR 16-20Mbps nie wygląda to za dobrze, w czym może być problem?https://youtu.be/p0F2OXp_97k

Mogę na moim starym XP pobrać i oglądać ten filmik naprawdę w niezłej jakości… a to znaczy, że YT wyświetla niżej, chociaż dostępna jakość jest jak na obrazku:
03369
Zaś na stronie, to mam gorzej nieco

U mnie przed wysłaniem na yt też tragedii nie ma. A może mieć to związek. Ze słabym procesorem?

Jeśli wysyłasz i ja mogę pobrać te 49MB filmiku 1080p ( wyżej się da pobrać, ale to będzie tylko do 1080p), to jest związek, ale z YT.
Ja mam 11 letni pc, ale 384 MB pamięć wideo intel HD. Dodatkowo mam na rozdzielczości ekranu ustawioną głębokość barwy tekstury na 32 bity. Miałem głębię ekranu, a teraz mam dużo ładniejsze czcionki, szczegóły na ekranie, no i filmy są cacy.

Trzeba dać trochę czasu YT aby przetworzył film do najwyższej rozdzielczości.
Poza tym gdy wrzucisz film z bitrate 20 Mbps to YT i tak skompresuje go do zmiennego 6 Mbps, co oczywiście nie oznacza, że w takim bitrate powinieneś renderować film, najlepiej dostarczyć do YT film w najlepszej jakości jakiej możesz.

Aaa… No z tym że wiadomo, też trzeba mieć odpowiedni sprzęt do tego Bo o upload się akurat nie martwię. Tylko coś myślę że właśnie komputer mam za słaby.

Komputer za słaby do czego?

Do renderowania właśnie.

Nie ma czegoś takiego jak za słaby procesor do renderowania. Gorszy procesor = dłuższy render. Nie traci się przez to na jakości.

Ok. Czyliz moim PC raczej w porządku,m po prostu byłem przekonany że to wina słabej specyfikacji. Bo to jeszcze Sandy Bridge.

Najlepiej staraj się wyrenderować film w lepszej jakości, przy 1080p@60fps i VBR, myślę, że spokojnie możesz dać bitrate na poziomie 30 Mbps, jeżeli mówisz, że upload tego nie stanowi problemu. Miej na uwadze to, że YouTube ostro przycina jakość filmów wysłanych do niego.

Uploadu mam ok 2Mb/s