Hitman 2: Cichy Zabójca - problem z zapisem stanu gry

Witam. Kupiłem sobie wczoraj w biedronce kwadrologię Hitmana po okazyjnej cenie 19,99zł. Odpalam 2 część pograłem trochę, doszedłem do 3 zadania i wyłączyłem. Wieczorem zasiadam do dalszej rozgrywki a tu brak zapisanych gier. Czytałem trochę i wiem, że niektórzy też mieli z tym problem, ale rozwiązania nie znalazłem. Dodatkowo zauważyłem, że podczas początku zadania jest coś takiego jak: Pozostało Ci 7 zapisów. Czyli jednak jakoś da się zapisywać i można wykorzystać prawdopodobnie 7 zapisów na jedno zadanie. Pytanie tylko brzmi, jak? Czy trzeba wcisnąć jakiś klawisz (przeleciałem calą klawiaturę i nic) czy może są jakieś punkty zapisu? Dodam, że te “pozostało 7 zapisów” pojawia się także przy wciśnięciu klawisza B (cele misji). Dodam screena, gdzie to się pojawia:

http://tinypic.com/view.php?pic=24b7vde&s=6

EDIT: Problem rozwiązany.

Rozwiązanie: pomogło stworzenie folderu “SAVE” w głównym katalogu z grą.

Chodzi mi jeszcze o to, o co chodzi z tymi 7 zapisami. Czy można jakoś je wykorzystać w trakcie rozgrywki, bo zapisywanie tylko po końcu zadania jest zbyt rzadkie, czasami nie dam rady zrobić całego podczas jednej chwili i wyłączając kompa, czy po prostu nie wykonując go wracam do początku misji co jest monotonne.

O ile dobrze pamiętam to te siedem zapisów stanu gry wiązało się z wyborem poziomu trudności. Czyli czym niższy poziom trudności tym większa ilość punktów zapisu i na odwrót.

Teraz, jeżeli chodzi o te siedem punktów zapisu to (chyba) dotyczyły one całej gry gdyż Hitman to Cichy Zabójca a nie Rambo, który co chwilę musi wspierać się zapisem stanu gry.

Swoją drogą jest to bardzo ciekawe podejście do przebiegu rozgrywki, które wymusza na graczu nieustanne wysilanie „szarych komórek” jak najlepiej rozegrać daną misję – po cichu niezauważenie, ale skutecznie.