Hitman Blood Money

Witam

Dzis zainstalowalem gre Hitman Blood Money jednak gdy ją właczam to się przycina , myszka chodzi tak jakby w opoznieniu , menu tak samo , czasami trzeba kilka razy klikac zeby zalapalo i w grze tez wszystko wolno chodzi , tak jakby byla spowolniona gra z 3 razy … mam 1gb ram wiec raczej powinna sie nie ciac … Jeżeli ma ktos jakis pomysl co moze przeszkadzac w grze to piszcie .

Pozdrawiam

A inne wymagające gry chodzą?

1GB Ramu to nie wszystko, liczy się również reszta sprzętu, stery itp…

Na początku podaj konfig kompa, zmniejsz detale w opcjach, reinstall sterów, zainstaluj też patcha do gry.

jaką masz karte graficzną i procek

Procek : Amd Athlon xp 1700+

Karta Grafiki : Ati Radeon 9550

No i to wszystko chyba co moze miec wplyw na gre …

Wcale nie taka rewelacyjna karta jak do tej gry.

Zmniejsz detale w opcjach - przede wszystkim wyłącz “wodotryski”, Antiliasing, zmniejsz rozdzielczość.

Wgralem patcha , zmienilem rozdzielczosc i nadal się przycina :frowning:

bo do tej gry trzeba mocnego kompa

Bez przesady, ja w tą gre grałem na 512 ramu procek 1.2GHZ radek 9550 na minimum detalach wszystko powyłączane, i jakoś się dało grać niekiedy się przycinało ale bez przesady.

spróbuj uaktualnić sterowniki od grafiki,przeskanuj czymś na obecność jakiegoś syfu i napisz czy działa

No i mam takiego :JOKE: :stuck_out_tongue: Napewno nie chodzi tu o moj sprzęt , bo kolega z 2 razy gorszym gra bez problemu … Problem jest w grze albo nie wiem . Sterów najnowszych nie zainstaluje bo potem mam problemy z monitorem i mi kolory sie j… a jak gram na sterach tych dolaczonych do pudelka od karty to smiga …

ludzie bez przesady…

ja mam celeron 1.7GHz

256ram

i radeon 9550(po podkręceniu)

i gra chodzi na srednich detalach…

zaraz będą głosy ze kłame… ale ja wam nie bede nic udowadniac…

to prawda…

daj maila to Ci wyśleprogram z konfigiem po podkręceniu