HL:Blue Shift i żałosny XP :/


(Jason X) #1

Nie wiem co mam zrobić, żeby pod Windowsem XP działał mi Half-Life: Blue Shift. Pod Windows ME wszystko działało bez problemu, a teraz wyskakuje info, że nie może załadować jakiegoś pliku! Zmiana ustawień zgodności z 98/ME też nie pomogła. Co robić? Może są jakieś emulatory?


(JHS:PL) #2

Uruchamiasz HL:BS przez Steam?


(Jason X) #3

Nie


(JHS:PL) #4

No to zrób tak... :stuck_out_tongue: Juz od jakiegos czasu HL:BS jest dostepny przez Steam. :slight_smile:


(Jason X) #5

Spróbuję. Half-Life i Opposing Force działają bez problemu, więc czemu Blue Shift nie? Wszystkie trzy są oparte na tym samym "silniku"! !!


(Gole Kutasy) #6

half life blue shift & opposing force sa na jednej płycie opposing force mozna grac w sieci lub na lanie nie ma misji do przechodzenia a blue shift dziala z plyta i mozna przechodzic w nim misje,jest rowniez blue shift w steamie ale ja wole bez tego bez wrzoc aktualizacje do bf z wersji 1.0.0.6 na wersje 1.1.1.0 lub na 1.1.1.1


(system) #7

...a dokładnie jakiego?


(Jason X) #8

Wyświetla się komunikat po angielsku, że nie można załadwoać HL_Res.DLL. Na Windows Millennium wszystko działało OK. Final Patch 1.0.0.1 też nie pomógł!


(Dod) #9

hmm zdaje mi sie czy Final patch jest w ver. 1.1.1.1 ? :stuck_out_tongue: no moze mi sie zdaje (ostatnio cos bylo chyba 1.2.1 na steamie ale nie dam sobie glowy uciac :P)

Na moje oko, przeinstaluj BS